Ціна збігалась із заявленою на hotline
Wladimir Vorona рекомендує цей магазин
30 вересня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP9 Cloud Grey (83DD0030US), Замовлення №787

Hashim Silica рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 вересня 2024

Купив: Не підключає радіокал на без проводів мишці steelseries prime, Миша SteelSeries Prime Wireless Black (62593), Замовлення №756

все вирішили. дякую за розуміння. рекомендую
LAZER RABINOVICH рекомендує цей магазин
5 вересня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0082US), Замовлення №3445

Дякую за безкоштовне гравіювання клавіатури. Дуже приємно
Відповідь представника «Enigma»
Дуже дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми надзвичайно раді, що ви були задоволені нашими послугами. Наша команда завжди старається надати найвищий рівень обслуговування, і ваша думка є для нас надзвичайно важливою. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями або потребами у майбутньому. Ще раз дякуємо за ваш відгук та за вибір нашої компанії!
Artm рекомендує цей магазин
22 серпня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless White (910-005942), Замовлення №500

Найкраща ціна. Мишка з пломбами. Замовив в цьому магазині і уже через годину забрав мишку на точці самовивозу. Менеджери привітні і компетентні дуже. Дякую за класну мишку і оперативність вашу. Побільше вам щедрих клієнтів та процвітання! Так тримати! Раджу вас всім!
Kruk рекомендує цей магазин
22 серпня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition FA617NT (FA617NT-A16.R77700), Замовлення №586

Maksym777 рекомендує цей магазин
2 серпня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16AHP9 (83DH0042US), Замовлення №455

Ноутбук топ, ціна найсмачніша, оформлення швидке. Задоволений всім!
Veronica_v рекомендує цей магазин
30 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16AHP9 (83DH0042US), Замовлення №3456

Доброго дня, хочу подякувати з допомогою у виборі найбільш підходящої моделі мені для роботи. Складно було визначитись, адже обирала між декількох варіантів! Доставка була швидкою і загалом дуже і дуже задоволена ноутбуком який порекомендувати.
Відповідь представника «Enigma»
Nika не рекомендує цей магазин
30 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Yoga 7 14ARP8 Tidal Teal (82YM006LRA)

Відповідь представника «Enigma»
Доброго дня. Шановний коментуючий! Зі всією повагою, ми взагалі не розуміємо про що Ви пишете і при чому тут наш магазин?! По перше: Ви скинули скрин-шоти переписки з магазином Enigma, але ж ми в телеграм маємо нік Enigma.kiev.ua! Ми повідомлень від Вас не отримували! По друге: Ви пишете, що хотіли купити у нас ноутбук Yoga 7 14ARP8 Tidal Teal (82YM006LRA), але ж у нас такої моделі не має і ніколи не було! По третє: Дивлячись на скрін-шоти, Ви писали комусь о 19:30, але ж наш магазин працює лише до 18:00 і далі на офісі нікого немає, а телефони залишаються завжди на робочому місці! І тому. Ми взагалі не маємо до цього ніякого відношення і попросимо Вас не плутати нас з кимось іншим, а також видаліть будь ласка свій відгук, так як він нас взагалі не стосується! Надіємось на ваше розуміння та чесність! Дякуємо.
То, что вы изменили имя в телеграмме, ничего не меняет. К вашему сведению, у меня тоже вы теперь по другому подписаны, но переписка всё еще та же. И я даже записал видео, где видно, что это ваш номер, который единственный указанный на сайте, ваш новый никнейм и всю переписку все еще видно, так что выкручиваться не надо. Ноутбук, который я указала не имеет значения, речь в отношении , а не в товаре. А если вас интересует какой ноутбук я хотела, то всё видно в переписке. Поэтому советую вам не выкручиваться, а решать проблемы со своим персоналом. Хотя судя по вашей реакции, это вы мне и хамили мне в телеграмме.
31 липня 2024 Відповісти
Сегодня утром проснулась и заметила, что магазин скрыл возможность переходить по его имени в чат с ним (что на самом деле очень не практично учитывая, что это контакт магазина). Более того этот магазин меня заблокировал, хотя пишут, что я общалась не с ними. Тем не менее, если кого-то из читателей отзывов заинтересует этот момент, вот вам ссылка на телеграмм канал(открытый), где видно и имя пользователя и есть видео доказательство и даже скриншоты. https://t.me/+uK-beZd6JGk5YzFi И ссылку на гуглдиск: https://drive.google.com/drive/folders/14YUwUROTW5Wh-IVDRiKRNgkm25QUimuO Поэтому подумайте стоит ли покупать тут, потом захотите по гарантии что-то вернуть, продавец переименует телеграмм, напишет, что вы вообще не тут заказывали и так далее.
1 серпня 2024 Відповісти
Представник магазину «Enigma» відповів на коментар Nika
Шановний коментуючий! Ви у нас нічого не купували, ми з Вами не спілкувались і товар який Ви пишете , що нібито хотіли купити у нас, до нас ніякого не має відношення - ми такі моделі не продаємо! Тому перестаньте вигадувати і обманювати себе, нас та інших людей! Для вашого розуміння: щоб звернутися по гарантії , людина має документ , який підтверджує покупку в тому чи іншому магазині- це є чек або ж видаткова накладна!
2 серпня 2024 Відповісти
Ілля Мельник рекомендує цей магазин
29 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №434

Все добре,сподобалась ціна,швидка відповідь від менеджера,приємне обслуговування, навушники в хорошому стані
Ali рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: SteelSeries Arctis Nova 7 Black (61553), Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 7 Black (61553), Замовлення №350

Замовив - отримав, все швиденько, як треба. Дякую! *В комплекті не було дрота для підключення по 3.5 jack (він є в усіх оглядах цих навушників) але потім я помітив що його не вказано у комплектації на коробці (sad).