Ціна збігалась із заявленою на hotline
Nataliia Liferova рекомендує цей магазин
25 вересня 2024

Купив: Офісна настільна лампа IKEA TERTIAL білий (703.554.55), Замовлення №18

я супер задоволена роботою магазину. я вчасно отримала замовлення і була задоволена в повній мірі і ціною товарів і якістю спілкування з менеджеркою. однозначно рекомендую цей магазин для приємних і корисних покупок для вашого дому і не тільки :)
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дуже вдячні за відгук))) Та чекаємо на Ваші нові звернення)
Valeria Chepeniuk рекомендує цей магазин
17 вересня 2024

Купив: GLOSTAD Диван 2-місний Книса темно-сірий, Замовлення №218

Забрали товар на складі, якістю дивану задоволені
Дякуємо за покупку)
abstractme рекомендує цей магазин
13 вересня 2024

Купив: Контейнер для зберігання IKEA TROFAST контейнер, белый 42x30h10 (800.892.39), Контейнер для зберігання IKEA TROFAST контейнер, белый 42x30h36 (200.892.42), комбінація для зберігання IKEA TROFAST каркас, белый (801.538.00), Контейнер для зберігання IKEA TROFAST контейнер, бирюзовый 42x30h23 (404.640.31), шафа IKEA SMASTAD/PLATSA (195.496.31), Замовлення №127

Швидко вийшли на зв?язок, зорієнтували по термінам відвантаження товару під замовлення, проконсультували стосовно варіантів та вартості доставки по Україні. Доставили навіть швидше обіцяних термінів, вартість збіглася з прогнозами. Весь час були на зв?язку. Навіть запропонували безкоштовне вирішення невеличкої проблеми, яка сталася не з їх вини. Клієнтоорієнтованість на дуже високому рівні, однозначно рекомендую!
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дякуємо за відгук) Та чекаємо на нові замовлення)
Artem Kalashnikov рекомендує цей магазин
9 вересня 2024

Купив: LYCKSELE H?VET, Замовлення №169

Дуже задоволені. Товар прийшов навіть раніше, ніж очікували
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дякуємо дуже за гарну співпрацю) Та чекатимемо на наступні покупки у нашому магазині)
Артём Кожушкин рекомендує цей магазин
28 серпня 2024

Купив: Ovning многофункциональная подставка для ног, Замовлення №124

Отличный магазин, очень приятная поддержка, которая быстро отвечает на магазины. Доставили чётко в обозначенный срок, с оплатой никаких проблем не было. Рекомендую этот магазин
Дякуємо за замовлення)
Саітлана рекомендує цей магазин
27 серпня 2024

Купив: Журнальний столик IKEA ASPEROD (004.618.88), Замовлення №10

Купувало столик Ikea, дуже задоволена покупкою. Вартість на багато нижче ніж на других сайтах, доставка своєчасно. Рекомендую цей магазин!!!!
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дуже дякуємо за відгук, та фото
Богдана Салабай рекомендує цей магазин
20 серпня 2024

Купив: KRAMIG Плюшева іграшка, білий/чорний, Замовлення №131

Магазин виявився в нашому місті, тому товар отримала на наступний день після замовлення, дуже гарне обслуговування, товаром задоволена, рекомендую цей магазин .
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дякуємо за оцінку нашої роботи)
Kar Karych (Karina) рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Офісна настільна лампа IKEA FORSA white (304.391.17), Письмовий стіл IKEA LAGKAPTEN/ALEX (694.168.17), настільна полиця IKEA VATTENKAR(205.415.68) настільна полиця, білий, Замовлення №№34

Замовляла вперше ) , відразу, після створення замовлення відгукнулися в мессенжері , на кожному етапі відправлення та доставки посилки, був зворотній зв'язок з магазином , сама посилка запакована була надійно, без нарікань, приїхала вчасно , щаслива що обрала саме цей магазин ,буду замовляти ще ;)
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дуже дякуємо за відгук))) Чекатимемо на нові замовлення))))
Larysa Yena рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Кровать і шафа ІКЕА, Замовлення №12

Замовлені товари прийшли в срок. Дякую за роботу!
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дуже дякуємо за відгук) Чекаємо на наступні співпраці з Вами)
Наталя К рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: MARKUS Офісне крісло Vissle темно-сіре, Замовлення №45

Замовляла крісло в даному магазині через хотлайн, оскільки сподобалась ціна. Замовлення швидко відправили, воно було гарно запаковане та приїхало неушкодженим. Якість за дану ціну хороша, тому наразі можу рекомендувати продавця
Дякуємо за відгук)