Ціна збігалась із заявленою на hotline
Марія Мізерна рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: КРОСІВКИ ADIDAS SAMBA OG WHITE B75806, Замовлення №249228

Купила ці кросівки, все дуже сподобалася, менеджер дуже швидко подзвонив на моє замовлення та гарно проконсультував, навіть сказав скільки см по устілці буде, що мене здивувало, завжди знала що в мене просто 37 розмір)) Вдячна магазину за клієнторієнтованість, буду ще замовляти!
Відповідь представника «Yes, original»
Доброго дня Марія, дуже вдячні Вам за чесний відгук, нам це важливо
Natafv не рекомендує цей магазин
9 серпня 2024

Хотів купити: кросівки Nike Air Monarch Iv Grey (415445-100)

Відповідь представника «Yes, original»
Доброго дня! Дуже прикро що Вам не сподобався наш товар, у нашому магазині представлені виключно оригінальні товари, клей та нитки на жаль не вважаються браком, якщо саме по цьому ви визначили що модель не є оригіналом, адже це все йде машинна робота. Ця модель є досить популярною у нас та її часто купують покупці, які також купують виключно оригінальну продукцію, та велика кількість схвальних відгуків на цей товар та дуже добре носяться не один сезон. Дякуємо Вам за відгук, нам це важливо)
Natafv
На модерації
Враження і об'єктивна оцінка по товару склалися з багатьох причин і огляду, і як перевіряти взуття Nike на оригінальність ми дійсно знаємо! А те, що ви намагаєтеся продавати людям, відверто кажучи,дуже низької якості за дуже високу вартість і ця величезна вартість за ПІДРОБКУ, видаваєму вами за оригінали!
Вчора Відповісти