Anton Tonchak рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Професійний паропилосос Becker VAP-3, Замовлення №98035

Ціна співпала при замовленні на сайті пилесоса Becker VAP-3, доставку теж зробили як і обіцяли безкоштовно. Пилесос приїхав запечатаний в заводскій упаковці, все відмінно, дякую
Viktoria Prihodko рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Інверторний генератор KSB 21i S, Замовлення №98028

Сергей Новиков рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Бінокль Vortex Raptor 8.5x32, Замовлення №97893

Ціна товару співпадала з замовленням, замовлення робив після обіду, менеджер зателефонував сказал що вишлют завтра, але ж вислали в цей же день увечері, що для мене краще тому що я на наступний день зранку вже отримав бінокль на пошті, дякую за оперативність
Volodymir Saychuk рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 12-1/50 v2.1, Замовлення №97651

Анастасія Козаченко рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 40iE S, Замовлення №97001

Велике дякую менеджерам магазину що допомогли мені підібрати потрібний для мене генератор, бо я в них сама зовсім нічого не розумію) Єдине що знала мені сказав електрик що б був інверторний та на 3,5 кіловата мінімум.Тим більше вспіла купити його по акції та з безкоштовною доставкою що теж дуже гарно. Магазин вислав бистро , на пошті при отриманні сплатили та забрали. Ще потрібна буде зарядка буду звертатись в цей магазин також
Тетяна Хіжна рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: 45300403 Dostm, Замовлення №95465

Замовляла метеостанцію з годинніком прислали саме німецького виробнцитва як і заявлено, хвилювалась спочатку або надийшло цилім та без пошкоджень, але упаковано було гарно все прийшло цілим. Коли повісила на стіну мені вони подобаються більш ніж я думала, рекомендую магазин, дякую
Volodymir рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Комплект димохода Ber, Замовлення №96352

Замовив та заїхав купив комплект димоходу Ber до котла, все зручно дякую
Tarsheva рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: ciao 24 cai, Замовлення №91725

Нужно было срочно заменить в доме родителей старый котёл на новый. Нашол в этом магазине нужную мне модель, но что самое важное было для меня поехать и забрать "сейчас и сегодня", а не ждать до завтра или послезавтра, так как была еще и договорённость на сегодня с мастером по установке. Такой сервис мне нравится, рекомендую.
Vishenka рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Настільні годинники TFA Soluna 60202601, Замовлення №91030

Замовляла годинник будильник на подарунок TFA Soluna 60202601 прислали до мене в Хмельницький вчасно! Дуже дякую
sergkomkov рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: CITY 24 CSI, Замовлення №91486

Замовляв такий котел бо в мене самий такий стояв, но стара версія котла, тобто щоб нічого не переробляти під новий котел. В магазині мене запевнили що новий котел повністю підходить по крипленню та підключенню, тому мене це все влаштувало. Замовлял через нову пошту в м. Миколаїв з оплатою при отриманні. котел прийшов бистро дякую.