Наталія Давиденко рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Принтер Xerox Phazer 3020 BI, Замовлення №ВН-00001744

Щодо роботи магазину, то все було на найвищому рівні. Я попросила термінову доставку в день замовлення, через 2 години принтер був вже в мене вдома, кур’єр приніс аж у квартиру. Магазин рекомендую!
Gulnara Marchenko рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: БФП Epson L3251 (C11CJ67406, C11CJ67413), Замовлення №ВН-00001591

Рекомендую магазин. Привітні працівники. Відповіли на усі мої запитання. Була дуже вражена віднешенням до покупців. Ще настроїли мені сам принтер,за що дуже вдячна їм.
Надія Бабенко рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: БФП Xerox Phaser 3020, Замовлення №00001625

Класний магазин) Консультанти мегапрофесіонали! Сервіс на вищому рівні!!! Рекомендую!!!
Янчук Вадим не рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Хотів купити: Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi 256GB Silver (MUU52)

Не було в наявності
altavista777 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 червня 2023

Хотів купити: Саундбар (Звуковий проектор) Sonos Arc Black (ARCG1EU1BLK)

2 раза запитав про чорний колір, по ітогу замовив таксі перся 40 хв, білий. Ніхто навіть не вибачився.
Bohodar Kolisnyk рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: БФП Canon i-SENSYS LBP6030B (8468B006), Замовлення №310423

Купував у магазині по б/р, через що до вартості було +1% від суми, але це краще, аніж у багатьох інших магазинів. Усе пройшло легко, без зайвих проблем та морок, що дуже цінно. Швидко отримав рахунок, після оплати оперативно погодили дату доставки, кур’єр прибув вчасно, ще й сам допоміг оглянути цілісність товару при отриманні. Усі папери в порядку. Магизин рекомендую!
Вова Фёдоров рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: HP Laserjet M110we, Замовлення №66899

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Для роботи терміново був потрібен принтер. Знайшов товар за вигідною ціною, зробив замовлення, мені за елефонували та надали повну консультацію. Товар отрмиав швидко. Дуже вдячний, рекомендую.
pashka.lozovoj рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: МФУ Xerox work centre 3025NI WI-FI (3025V_NI), Замовлення №66815

Дякую магазину, швидко відправили, був в наявності, рекомендую.
Дмитрий рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Купив: Телевізор Samsung UE55BU 8002, Замовлення №66491

Дуже дякую магазину, що допомогли підібрати телевізор, спочатку дивився на моделі 2021 року, але хлопці переконали обрати з нового модельного ряду і ні разу не пожалкував.
Татьяна Рудая рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Робот пилесос Dreame F9, Замовлення №67185

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Дякую магазину що допомогли знайти найкращий варіант роботу в співвідношенні ціна-якість, тепер тільки сюди!;)