Відгуки Lucky Print | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Lucky Print

Вибрані 24 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 2 серпня 2022 р.
повернення товару

Всегда быстро реагируют на заказ. Оперативно отправили. Чернила покупаю не первый раз, всегда все ок. Упаковано отлично! Однозначно рекомендую!

Доброго дня!
Дякуємо вам за вiдгук та за те, що обираєте наш магазин. Будемо радi новим зверненням. З повагою, Lucky Print!

Чернила для принтера

• 30 липня 2022 р.

Фотопапір Lucky Print Glossy10*15

• 15 липня 2022 р.
відвантаження

Відповідь представника «Lucky Print»

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Нам шкода, що трапилась така ситуація.
Чи не могли б описати, якщо є можливість детальніше, що вас не влаштувало? Спробуємо розібратися із запитанням.

Чернила принтер

• 27 квітня 2022 р.

В комплекте отсутствует:
1) сверло
2) крепления для шлейфа
3) перчатки
4) салфетки
Ну если на 30% отсутствие комплект это норма, тогда все ок. Но больше вряд-ли вернусь к ребятам за покупками.

Відповідь представника «Lucky Print»

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Нам шкода, що трапилась така ситуація. Перевірили набори універсальної системи, дійсно, не всі позиції є в наявності.
Свердло та шприц можемо надати. Стосовно кріплення для шлейфа, є універсальна кліпса для 4-х кольорової системи.
Наш менеджер зв'язався з вами з цього питання, ми зможемо відправити вам елементи комплекту, якi були вiдсутнi.
Завдяки вашому зверненню ми виправили помилку. Приносимо свої вибачення за дану ситуацію! З повагою, інтернет-магазин розгорнути

Дякую, мою проблему вирішено

СНПЧ для HP OfficeJet 4255 High Tech с демпфером

• 20 лютого 2022 р.

Первый раз заказал, но все отлично подобрали,быстро дошло,рекомендую

Пзк

• 11 лютого 2022 р.

Продают вроде оригинальный товар EPSON за очень хорошую цену 10к , в дополнение навязывают пакет за 3 гривны , но самое главное оказывается продается открытый принтер без чернил, которые по заводу идут в комплекте. Предлагают докупить оригинальные чернила и цена принтера сразу вырастет до 16к гривен. Скромный бизнес вскрыть запечатанную коробку и продать то что в ней лежит все отдельно. Как не додумались еще блок питания отдельно продать непонятно

Відповідь представника «Lucky Print»

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Нам шкода, що трапилась така ситуація. Дана модель БФП Epson продається в комплекті з чорнилом, і вона розміщена на нашому сайті, де прописана комплектація і вартість як пристрою, так і чорнил. На жаль, через технічний збій в рекламу потрапив товар, де не була вказана повна комплектація. Завдяки вашому зверненню ми виправили помилку. Приносимо свої вибачення за дану ситуацію! З повагою, інтернет-магазин Lucky Print!

БФП Epson L850 з СБПЧ

• 8 лютого 2022 р.
відвантаження
сервісна підтримка

1. Консультант сказала, что есть подключение ethernet, можно с почты распечатать. По факту, есть только usb
2. Пришлось в инете докупить принтсервер.
3. Чернила не lucky-print а Ink system. Хотя я им говорил ,что не хочу связываться с чернилами инк систем.
4. Оплатил 3.02.22 сразу он-лайн. 4.02.22 мне сказали,что отправили вчера, просто принтер на терминале, поэтому нет еще ТТН. Звонил на Новую Пошту, там ничего нет :)
Все -таки , к вечеру выслали. Зачем врать ,что выслали розгорнути

Доброго дня!
Дякуємо за ваш відгук! Ми щиро шкодуємо, що сталося саме так.
Наш відділ якості зв'язувався з вами для вирішення цього питання. Також ми пропрацювали даний момент з менеджером, щоб подібна ситуація не повторювалася. Будемо дуже раді бачити вас нашим клієнтом в майбутньому. З повагою, інтернет-магазин Lucky Print!

Brother dcp t220

• 6 лютого 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Замовляла вже не вперше. І жодного разу не було такого інцинденту (дивитись фото).
Написала повідомлення на електронну пошту вже більше тижня тому, досі ніхто не відповів..... Але це неприпустимо, як я маю заправляти чорнило?!!!!! Всі деталі можете побачити на фото... Слова тут зайві...
Насправді, мене дуже неприємно вразив той факт, що до цих пір мені не відповіли на моє повідомлення......

Доброго дня!
Дякуємо за ваш відгук! Ми щиро шкодуємо, що сталося саме так. Наш відділ якості зв'язувався з вами для вирішення цього питання.
Сподіваємося, що запропонований нами варіант вас влаштує. Будемо дуже раді бачити вас нашим клієнтом i в майбутньому.
З повагою, інтернет-магазин Lucky Print!

Дякую, мою проблему вирішено

Чорнило

• 1 лютого 2022 р.

Обслуговування задоволена, оператор зателефонував і погодив замовлення.

Чорнило Lucky Print фото серії E L800 100 мл Li

• 29 січня 2022 р.