vinjur97 SkyLon рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Comanche Сідло PRAIRIE (чорний ), Замовлення № #1004744

Подяка продавцеві. Професійно та швидко! Слава Україні!!!
Ірина рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Намет туристичний Hannah Covert 2 / mandarin red, Замовлення №1004692

Я дуже задоволена своєю покупкою в цьому інтернет-магазині. Весь процес був прозорим та ефективним, з чудовою комунікацією та швидкою доставкою. Обов'язково буду купувати тут знову та рекомендувати друзям.
Ярослав Захаревич рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Блимавка LeLumia Split rear, Замовлення №1004665

Великий вибір вело, і головне ціни відповідають дійсності, рекомендую завітати.
Марина рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Блимавка Blackburn Mars Magnetic Light rear (2038243), Замовлення №1004666

Все на рівні, приємні продавці, широкий асортимент, ненав'язливість. Молодці!
Олексій рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Comanche CIELO L black-blue 2020, Замовлення №1004662

Дуже класний вибір товару, низькі ціни на якісний товар та персонал обслуговує на рівні!
Альона рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Велосипед міський / дорожній Pride Rocksteady AL 7.1 2023 / рама XL червоний (SKD-23-61), Замовлення №1004657

Крутезний магазин. Консультанти всі компетентні, порадять найкращий варіант.
Анастасія Май рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Велосипед міський / дорожній Scott Roxter 24 2021 / рама 31см raw alloy (280860.222), Замовлення №1004658

Замовлення прийшло в магазин вчасно. Доставка додому відбулась. Хлопці занесли до хати розпакували, показали що все ціле і непошкоджено. Я дуже задоволена. Товар якісний.
Bohdan Hrudetskyi рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Ключ для монтажу якоря вилки Topeak Threadless Nut Setter для штоков 1-1/8 (TPS-SP25), Замовлення №1004592

Ваші товари - найкращий вибір для мене
Гладкова Оксана рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Велосипед міський / дорожній Giant Sedona DX 2021 / рама 45,5см Metallic Black (2102202125), Замовлення №1004593

Я дуже задоволена покупкою у вашому магазині
Oleksandr Liakh рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Topeak Mini PT30, Замовлення №1004594

Чудовий досвід покупки в магазині