Олексій Терентьєв рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Миша SVEN RX-G820, Замовлення №23087

Задоволений якістю обслуговування у даному магазині.Швидко відправили товар, ціна була найнижча з усіх. Прийшло швидко, товар працює як треба. Точно рекомендую даний магазин
dimon2628@mail.ru рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Мультимедійна акустика REAL-EL S-250 Black (EL121000005), Замовлення №№ 22984

Відповідь представника «SVEN магазин»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Але Ви вказали, що Вам не сподобалось. Скажіть, будь ласка, що не так з наявністтю?
Kostiantyn рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Клавіатура REAL-EL Gaming 8700 Backlit USB ігрова з підсвічуванням, Замовлення №788125511

Магазин рекомендую. Замовив клавіатуру, виявив вже потім деякий баг, домовився про обмін на таку саму, але нову. Відправили нову на наступний день без претензій і т.д. Досвід з магазином дуже сподобався!
Roman Pavliuk рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Мікрофон петличний/ для ПК SVEN MK-170, Замовлення №21539

Замовлення робив у суботу, в понеділок до 10 ранку воно було оброблене автоматично і готове до відправки. Великий плюс за те, що не телефонували. Товар прибув наступного дня у відділення НП. Товар був добре запакований та захищений від ушкоджень. Мікрофоном задоволений, на свою ціну якість дуже хороша. Кабель трошки закороткий, тому зверніть на це увагу при замовленні.
Відповідь представника «SVEN магазин»
Дякуємо за покупку і за те, що знайшли час залишити відгук. Ваші відгуки допомагають нам стати ще кращими.
Антон К. О. рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: SVN-021308-коВН-42730 REAL-EL M-580, Замовлення №21308

Все чудово! Товар прийшов вчасно і працює належно.
seolinker рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Килимок для миші SVEN HC01-03, Замовлення №20400

Много раз покупал в прошлом товары SVEN (мышь+клавиатура, колонки, камера, наушники с микрофоном, кабеля, вентилятор, джойстик, сетевой фильтр), но не напрямую и решил попробовать:) Все понравилось - было в наличии, цена та, чек дали, отправляют недорогой товар Укрпочтой. Советую!
Виталий Виталий не рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Портативна акустична система SVEN PS-580, Замовлення №19348

Представник магазину «SVEN магазин»
Купили в нас, бо в інших місцях не було, ціну на те чого немає можуть ставити хоч на 10 порядків нижче. І коли купували Вам говорили, що купуєте їз залишків. Тобто дата виготовлення не повинна Вас була дивувати, хоча в ній нічого страшного немає. Якщо акумулятор не запускався він може зберігатися нормально довго. Колонку Ви купили нову без подряпин. І все це ще більше дивує, чому забрали "подряпану" колонку наложкою? Також Ви могили звернулись, щоб повернути товар у встановлений термін.
20 лютого 2023 Відповісти
А ось тут, будь ласка, вибачте... Ніхто. Наголошую. Ніхто! Ні про які "залишки" не попереджав. Навіть мови не було. Навіщо ви вводите людей в оману? В інших магазинах в наявності подібний товар був, причому без усіляких там "залишків". Стосовно аккумулятора. Навіть якщо він лежить на полиці, з часом він деградує. За ним треба стежити, тримати потрібний рівень заряду і тому подібне. А якщо він лежав десь, невідомо де, більше трьох років, ну мабудь же ще й в розрядженому стані, то знову ж таки, вибачте, про що взагалі мова... Взагалі нонсенс, продавати більше ніж трьох-річний пристрій з вмонтованими аккумуляторами, як новий. Адже навіть SVEN, в гарантії на аккумулятори окремо, зазначає шість місяців. Чи ви вважаєте що з якогось дива я все вигадав? Наче інших справ у мене немає...
21 лютого 2023 Відповісти
Светлана Зайчик рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Реле напруги REAL-EL VR-101F white (EL122300009), Замовлення №19489

Купили реле напряжения. Долго искали,нашли! Отправили в этот же день. Спасибо оперативно! Советую!
Представник магазину «SVEN магазин»
Дякуємо за покупку і рекомендації.
Anatolii Tsakh рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Ігрова клавіатура та мишка , Клавиатура REAL-EL Gaming 8900 RGB Macro игровая с подсветкой, Замовлення №18989

Юрій П. рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Купив: Реле напруги real-el vr 101f, Замовлення №18517

Чудовий магазин. Від замовлення до отримання все було зроблено швидко та професійно. Рекомендую
Представник магазину «SVEN магазин»
Дякуємо за покупку і рекомендації.