Настя рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Телевізор TCL 50C645, Замовлення №1602-14

QLED телевізор TCL 50C645, яку я заздалегіть підібрала для себе була у наявності, ціна мене цілком влаштувала, тому купила. Оформалення покупки стандартне - до продавця зауважень немає.
Vladyslavgo рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Духовка настільна Beko BMF30W, Духовка настільна Beko BMF30W, Замовлення №1602-17

Вісм залишився задоволений. Духовка топ, чекаю з нетерпінням нової покупки в цьому магазині)))
Vlad Vorotnikov рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EV80DR optima, Замовлення №1302-17

Не маю причин, щоб не довіряти магазину у майбутньому. Чудовий рівень обслуговування.
Маргарита не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Витяжка телескопічна Perfelli TL 662 BL Motion Control, Замовлення №2401-2

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Элдом»
Доброго дня, Маргарита! Ви замовили в нас витяжку та отримали в зазначений час, чому саме негативний відгук?
Рос182007 рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Perfelli HI 311 BL, Замовлення №1101-17

Судив магазин по відгукам, ніби багато гарних. Ризикнув і не пожалів. Продавець не підвів.
Каріна Майстер рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Газова плита Fiesta G 5403 SICLtw-SS, Замовлення № 1001-17

Встала як рідна))) до сих пір дивуюся як можна було із того грамидару що я наговорила зрозуміти що я хочу ще й вказати на цю модель. Світлана, ви таки професіонал! Плитка супер!
lika3890 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Пральна машина напівавтомат MILANO FWM 40 PA Red, Замовлення №1201-13

Дуже сподобалось обслуговування.Дуже хороші консультанти.Товар доставили вчасно.
Olga рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Вытяжка MINOLA HPL 613, Замовлення №1001-24

Все добре... Вытяжку доставили вчасно.... Магазином задоволена...
Діан рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Морозильна камера Liebherr G 1213, Замовлення №3011-17

Брала морозильную камеру Liebherr G 1213, искала именно ее, тут была самая низкая цена и на товар и на доставку. Доставили на почту спустя два дня. Все совпало по моему номеру заказа.
Victoria_493 рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: душова система GAPPO Jacob G2407-20, Замовлення №1312-4

У цьому магазині майже всю свою кухню облаштувала. Ціни найкращі. Цього разу повернулася за душовою системою GAPPO Jacob G2407-20. Підключили без проблем, документацію всю надали.