Lurik не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Тостер First FA-5368-5, Замовлення №№049050445

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода що Ви залишилися засмучені. Станом на сьогодні кошти ми повернули. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Лариса Юрчик не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Хотів купити: Форма для запікання Limited Edition INSPIRATION HJ1268, Форма для запікання Limited Edition INSPIRATION HJ1267

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Даремно потрачений час. Замовлення пройшло успішно, відвантаження відкладали декілька разів. В кінці кінців його просто не відправили. Ціну на сайті збільшили. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН. P.S. Залишила цей самий відгук на їхньому сайті , але відгук видалили , а мене заблокували " "Неможливо додати відгук. Ви вже залишили відгук на замовлення у цій компанії" - така відповідь , коли хочу написати їм. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Лариса, перепрошуємо. На жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо!
Наталья П. не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: SSD Patriot Burst Elite 1.92TB 2.5 SATA III (PBE192TS25SSDR), Замовлення №043286532

ГАРАНТИИ НА ТЕХНИКУ ПО ФАКТУ НЕТ. Магазин не несёт ответственности ни за что. Через полгода диск вышел из строя (гарантия 36 месяцев) и вдруг оказывается, что с тем ФОПом, от кого товар, они больше не работают, поэтому никакого гарантийного обслуживания не будет и -3к на ветер. Теперь это сугубо мои проблемы. Об этом нет предупреждения нигде - ни в условиях гарантии, ни в чем карточке товара.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Наталя, дуже шкода, що трапилась така ситуація. На жаль, брак або інший дефект зустрічається у продукції будь-яких виробників. Ваш товар переданий до авторизованого сервісного центру. Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.
sstrikhar не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Хотів купити: Hator Hypergang 2 Black

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Це була помилка на програмному рівні, ця проблема вже вирішується. Наступного разу просто зверніться до нас на гарячу лінію, або в чат на сайті, менеджер додасть Ваш сертифікат до замовлення. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
redee рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: ETA Fragranza 006690000, Кавомолка електрична ETA Fragranza 006690000, Замовлення №049649570

Все отлично !)
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
white-light не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Машинка для удаления катышков Esperanza ECS003E

Номер заказа №049855096 Заказ делал 3 дня назад, наличие подтвердили. Сегодня утром набрал -сказали вечером можно забрать. После обеда перезвонили сказали товара нет в наличии. На сайте товар есть по прежнему и продавец тот же только поменяли код товара и ЦЕНУ. Оказывается все дело в цене, просто не хотят продавать по старому прайсу, а 3 дня мне морочили голову.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, на жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. На фото яке Ви надали інша модель, відповідно інша ціна. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось
Andrii Tsvietkov рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: PUMA Футболка Evostripe Tee 67306601 XS Black (4065453138737), Замовлення №535611141

Не розумію деякі відгуки, де пишуть, що якісь проблеми з поверненням товару. Замовив товар, нажаль не підійшов. Переживав, чи зможу успішно повернути без всяких приколів. Після написання заяви легко і швидко за пару днів гроші на картці.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Андрію, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Vlas8 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Кастрюля Tefal, Замовлення №049533971

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Quadiq не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Мікрохвильовка Panasonic NN-SB26MBZPE

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, актуальна ціна на сьогодні 3849 грн.
SSHummingbird не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Eaton 5E Gen2 900 USB DIN (5E900UD, лінійно-інтерактивне ДБЖ Eaton 5E Gen2 900 USB DIN (5E900UD), Замовлення №049497281

Под видом нового продали Б/У товар или товар с возврата (на коробке присутствовали остатки стикера "Новой Почты" с предыдущей доставки). Гарантийный талон отсутствовал. Также в комплекте отсутствовал USB-кабель для подключения ИБП к ПК. Не уверен на 100%, что он должен был быть (не смог нигде найти информацию о комплектации товара), но логично предположить, что должен.