alinnnna рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Варочная поверхность электрическая Bosch PIE631FB1E

Відповідальний продавець. Витримав всі строки відправки, надав повну інформацію про товар.
Діана Попова рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Посудомоечная машина Siemens SN61HX08VE

Посудомойку швидко привезли. Нова, документи, інструкцію додали. Я задоволена.
Андрій К. не рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Хотів купити: Electrolux ESF2400OW

Не сподобалося: оформлення замовлення

Зробив замовлення в магазині близько 18 години, на наступний день не дочекавшись дзвінка телефонував декілька разів - тільки грала музика (хоча по графіку - повинні працювати, четвер). О 14-й годині ще раз зателефонував, послухав музику і на тому все. Дзвінок з сайту також не працює. Мабуть даний магазин вже мертвий... Тільки втратив час. Не рекомендую.
Ольга Хмарная рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: мікрохвильова піч AEG MFC3026S-M

Рекомендація від подруги виправдала всі очікування. Продавець одразу зрозумів, що мене цікавить і порадив мікрохвильову піч AEG MFC3026S-M - точно в десяточку. У іншому все по стандарту - оформлення, доставка, розпаковка. Ще із приємного - можливість домовитися на доставку на конкретну годину, при цьому доставка не спізнилася ні на хвилину. Як висновок - моя рекомендація і подяка магазинові.
Monopolist рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Варочная панель электрическая Siemens EX675LXC1E

Накраща ціна на хотлайн, що я бачив. Зателефонували одразу, все швидко оформили. Привезли поверхню в той же день. Зовнішніх пошкоджень я не помітив. Все працює.
Anton Krotkov не рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Хотів купити: Варочная поверхность электрическая Electrolux EHH6240ISK

Bobon рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Хотів купити: BOSCH SGV4HVX31E, Замовлення №1764

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Доставку зробили відповідно домовленості, регламентованому часу, менеджер від замовлення до поставки залишався на зв’язку, по заданим запитанням відповідав коротко і зрозуміло. Ціна не відповідає зазначеній на сайті!!! Магазин рекомендую, персонал виконує свою роботу на всі 100%%
Вікторія Коган рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Electrolux - IPES 6451 WF, Замовлення №22

Плохого о магазине сказать нечего. Из плюсов - быстро перезвонили, быстро оформили и отправили. Обслуживание заслуживает уважения.
Людмила Дедова рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Встраиваемая стиральная машина Bosch WIW 28541 EU

Отличный магазин, отменное обслуживание. Просила чтобы мне сделали доставку на выходной и магазин без проблем согласился на это, еще и привезли стиральную машинку в восемь утра) Установку также тут заказывала - сделали работу быстро и оставили после себя идеальну чистоту. Если разложить на плюсы и минусы, то плюсов можно насчитать минимум с десяток, а вот минусов я не обнаружила вовсе.
Dud-A UA не рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Хотів купити: DELONGHI CGH 1030D, Замовлення №-

Зателефонував і поцікавився наявністю товару, консультант відповів що є на складі, але ціна змінилася. Точну ціну дізнаються і перетелефонують. Ніхто не претелефонував!