Mari1 рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Термобілизна чоловіча Viking Lan Pro Merino Set

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Легко зробила замовлення, співробітниця була дуже ввічлива, допомогла порадою. Швидка доставка. Дякую.
Юрій Терпиловський рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: рюкзак terra incognita mountain 65

Дитині терміново знадобився наплічник, щоб їхати в Карпати. В суботу в другій половині дня знайшов його, зі мною одразу зв'язалися, оплатив. В суботу вже відправили. В неділю він вже був в Києві. Все супер! Дякую!
Teracher Chemistry рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: Спальник Fjord Nansen

Не перший раз користуюсь послугами "СпортКонтиненту" і завжди прекрасний результат: швидко, вчасно, ввічливо і + приємні бонуси. Рекомендую.
maxlier рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Купив: Спальник Terra Incognita Campo 200 Blue

Сервісом магазину задоволений на сто відсотків. Після замовлення, передзвонили через 10 хвилин, я оплатив, товар відправили в той же ж день. Запаковано було надійно, спальник новий, без ушкоджень і слідів використання. Дякую магазину за якісний сервіс в такий непростий час!
Руслан Кравець рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Черевики гірськолижні HEAD Edge Lyt 110 / размер 275mm (609215 27.5), Замовлення №001

mixa mixa рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: Черевики гірськолижні Rossignol Alias 100 / размер 305mm (RBF8030 30.5)

Все добре, товар приїхав. Жодних проблем не виникло
Andrii Hanets рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Head Vector 130S RS \'21

Допомогли вибрати необхідний тип та розмір лижних черевиків, відправили замовлення дуже швидко. Дуже приємні працівники.
katok1937 рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: Тент Terra Incognita 3x4 пісочний

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Ольга Бицюк рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 8 VBR, Замовлення №751552

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Всі параметри які були вказані у характеристиці відповідні.
svkr рекомендує цей магазин
9 червня 2021

Купив: Гірські лижі Head Kore 99 + Кр. ATTACK 13 \'21

Купив в магазині Спорт Континент Гірські лижі Head Kore 99 + Кр. ATTACK 13 '21 180см. Товаром та відношенням персоналу магазину дуже задоволений. Ціна на товар мабуть найкраща на ринку. Отримав кур'єром Нової Пошти в Києві на наступний день після замовлення. Все супер. Рекомендую. Надійний магазин.