tsyb рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Купив: Tefal GC722834, Замовлення №25399

Дивлячись на найнижчу ціну - не сподівався на наявність товару. Тим більше, що перед цим в декількох інтернет-магазинах відміняли замовлення, і навіть оплачений. Заказ прийняли і в той же день відправили. На наступний вже був у Вінниці. Техніка нова, з чеком і гарантією, інструкція в тому числі і на українській мові. Задоволений. Дякую.
Дякуємо ! Приємного користування
Петро Кравчук не рекомендує цей магазин
9 квітня 2020

Купив: tefal wizzo qb319838

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Забирав товар на вулиці біля входу, через карантин. Тому перевірити комплектність об'ємного кухонного комбайна з багатьма дрібними деталями можливості не було. Передали розпаковану коробку, пояснюючи необхідністю заповнити гарантійний талон. Того ж дня вдома виявив відсутність одного ножа. Подзвонив відразу ж, почув у відповідь - шукайте краще. НЕ рекомендую. Йдіть і магазини, які є офіційними представниками.
Відповідь представника «OptSklad»
Так дійсно був такий заказ, забирали в 10 -30 год і близько 19 год передзвонили що немає ножа, менеджер сказав Вам ще раз все перевірити і в свою чергу ми уточнили в себе на складі - там комбайн і аксесуари не витягали з коробки, тільки відкрили і взяли гарантійний талон щоб заповнити відмітку про продаж. Розуміємо Ваше розчарування, але повірте, нам цей ніж ні для чого не потрібен і його ми не брали і обманювати Вас ми не маємо наміру.Перевірити товар на цілісність і комплектність Вам ніхто не забороняв це займає 2 хв часу, а звинувачувати інших саме простіше.Спростувати чи підтвердити правдивість Ваших тверджень що його там не було можливості немає, так як Ви його отримали і забрали до себе. Рекомендуємо перевіряти покупки в момент їх отримання щоб запобігти подібним ситуаціям. Всього найкращого
28 січня 2020

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud II Red (KHX-HSCP-RD/4P5M0AA), Замовлення №24770

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Добрый Волшебник не рекомендує цей магазин
26 грудня 2019

Купив: AEG RA 5588

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

При получении я проверил работоспособность обогревателя,все вроде работает ,я его забрал,а дома обнаружелось,что колесико сломано,на корпусе вмятина,блок электронного управления имеет следы вскрытия, товар оказался не новым а бу.
10 грудня 2019

Купив: БФП HP LaserJet Pro M28w (W2G55A), Замовлення №23731

Работой магазина остался доволен. Предоплаты не требуют, отправили быстро, доставка в Киев за 1 день. Цены одни из самых низких. Могу рекомендовать
Дякуємо ! Приємного користування
Mykola Shafraniuk не рекомендує цей магазин
9 грудня 2019

Хотів купити: Крапельна кавоварка Philips HD7459/20

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Зателефонував в магазин, щоб придбати декілька товарів. Відповідь: "Слухаю!" "Ваш номер замовлення?" Без вітання та представлення. На моє зауваження про не корректне спілкування з клієнтом відповідь: " Занадто багато претензій. До побачення." Хамовите відношення до клієнта при першому спілкуванні не ввіщує нічого доброго - категорично не рекомендую цей магазин.
Abbot13 рекомендує цей магазин
25 серпня 2019

Сервісом даного магазину задоволений. Магазин рекомендую. Дуже вдячний персоналу даного магазину.
Andor рекомендує цей магазин
20 квітня 2019

Купив: Миша Logitech M185 Wireless Mouse Grey (910-002235, 910-002238, 910-002252), Замовлення №19737

Все ок, без нареканий, сервис на хороший
Щиро вдячні !
Vikakas не рекомендує цей магазин
13 квітня 2019

Купив: Подрібнювач Bosch MMR15A1, Замовлення №19477

Пришёл недоукомплектованый товар. Отсутствовала дополнительная насадка для взбивания яиц. Заметила ее отсутствие спустя месяц после покупки. Человек, который принимает заказы хамил. Не портьте себе настроение
Відповідь представника «OptSklad»
Доброго дня, цікавий відгук - "Заметила ее отсутствие спустя месяц после покупки ".Шановні покупці просимо перевіряти комплектність товару при його отриманні на перевізній компанії, в іншому випадку в нас немає можливості дізнатися правдивість Ваших тверджень. Наприклад людина заявляє про відсутність насадки за місяць (тобто навіть не за 1-2 дні після отриманні), і наполегливо доказує що її не було, хоча вона і могла бути(швидше за все і була), а наприклад загубилася вже в користувача. Для уникненння подібних непорозумінь - ПЕРЕВІРЯЙТЕ ТОВАР ПРИ ОТРИМАННІ, це краще і для Вас і для нас.А працівник магазину по іншому не міг на це відреагувати як відмова від заявлених претензій - це логічно. Дякуємо, приємного користування.
Когда говорю, что насадки нет, мне в ответ «а я говорю что была!». Просто если б я хотела вас обмануть, я бы просила нож или крышку, а не эту насадку. Очень неприятный осадок остался. И, пожалуйста, не пишите ответ на комментарий, что надо было осматривать на почте все, мне ваш сотрудник уже пояснил, популярно...
13 квітня 2019 Відповісти
А вы не проверяли номер заказа? Ровно три недели прошло после совершения заказа. Плюс три дня на доставку. В общем, что я тут распинаюсь. Бесполезно продолжать диалог.. Наверное плохо, что первый раз я воспользовалась спустя некоторое время своей покупкой... всего доброго! Хай щастить!
14 квітня 2019 Відповісти
Олександр рекомендує цей магазин
4 квітня 2019

Купив: Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) Philips HR2744/40, Замовлення №00000001834

Товар отримав дуже швидко. Дякую! Рекомендую всім!!! ))