Julia.s не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 1TB Silver (MQ2N3)

Замовлення № 454213 от 01.04.2024 зробила в цьому магазині, подзвонили підтвердили, скинули реквізити на оплату, після повної оплати товару передзвонили через 10 хвилин і відповіли, що цього товару не має в наявності. Гроші не повертають вже другу добу. Я повідомила магазин, що йду писати заяву, продавчиня розсміялася в трубку. Не рекомендую магазин, не компетентний персонал, не порядний магазин.
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Перепрошуємо за дану ситуацію, кошти вам були повернені на наступний день об 11:57, підтверджуючі документи також вам надали. Приносимо вибачення за принесені незручності.
Serhii Morochko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 квітня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №201003

Повербанк приїхав в 0 розряджений, не приймає заряд та не працює від свого ж акумулятора, товар повернув бо це або брак або лежав на складі довго, повернути гроші або вислати заміну Avic не взмозі, сказали чекати як мінімум 2 неділі, бо вони будуть відправляти товар постачальнику Як на мене вони повинні одразу відшкодувати або гроші або новий товар покупцю Це був перший і останній раз коли тут щось купував
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Приносимо вибачення за дану ситуацію, сервсіний центр робить все можливе для найскорішого вирішення питання! З вами обов'язково зв'яжуться.
Номер замовлення #453674 В Шапці вказав номер товарного чека
5 квітня 2024 Відповісти
Повернули кошти
12 квітня 2024 Відповісти
Влад Охотников рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор TCL 55C645, Замовлення №10714

При отримані запропонували перевірити телевізор на биті пікселі та засвіти, все добре Дякую за турботу Рекомендую цей магазин
Кулій Денис рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Purple (MME63), Замовлення №13028

Рomaн Сухилин рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №13495

Єдине що мені не сподобалося, що коробка з телефоном була відкрита до моєї покупки.Усе інше було добре,нарікань більше нема.
Choloviche рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №453450

Отличный магазин. Спасибо
Varvara F рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL JR310BT Blue JBLJR310BTBLU, Замовлення №453581

Компетентные сотрудники и приятная цена. Спасибо за качество обслуживания и за соотношение цена/качество
Viktor0811 рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №13009

Все Чудово, оперативно, приємний сервіс
Никитов94 рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №13044

Чудовий магазин з великим вибором техніки.
Maximillion рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №12080

Опыт покупки в Авике оказался положительным. Товар оригинальный, цена отличная по рынку. Отправка нп в срок. Чек присутствует