Гладкая Даша рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: підлоговий штатив Manfrotto MK190XPRO3-3W, Замовлення №2001

Замовила штативний комплект у цьому магазині, консультант був дуже ввічливим, все розповів і дав рекомендації, прийшло замовлення в строк , рекомендую!!!
Петр Слуцкий рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №1954

Дубовик Денис рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Бінокль Pentax UP 8x25 WP, Замовлення №2026

Молодці! Не вперше роблю покупку в цьому магазині, ніколи жодних проблем не виникало. При замовленні консультують та відповідають на всі запитання. Однозначно рекомендую!
Литвин Алексей рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: маленький Peak Design Сумка Everyday Sling 6L Midnight (BEDS-6-MN-2), Замовлення №2029

Дуже задоволений. Магазину окрема подяка за швидкість і професіоналізм, відправляли поштою, але пакування було надійне. Все чудово!
Марина рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Замовлення №1901

Вражена позитивним досвідом покупки в цьому магазині! Оформлення замовлення було простим, доставка оперативною, а товар виявився високоякісним і функціональним. Привітна підтримка та зручний сервіс - все, що потрібно для задоволення від шопінгу. Рекомендую цей магазин всім, хто шукає надійність та якість!
Корнеев Андрей рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Флешметр SEKONIC L-478DR LiteMaser Pro, Замовлення №1966

Замовлення робив по телефону, все ввічливо та оперативно. Я не очікував, що тут можливо так швидко доставити замовлення. Приємно вражений! Дякую та буду рекомендувати вас.
Світлана рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Зовнішній спалах Meike MK950II (MK950C2), Замовлення №1897

Оформлення замовлення та доставка пройшли без проблем. Замовлення було оброблене швидко, а товар доставлено в узгоджений термін.
Тарас рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Акумулятор Canon LP-E6NH (4132C002), Замовлення №1894

Ціни доступні, на рівні з іншими великими інтернет-магазинами. Зручна система попереднього замовлення. Одна з кращих бонусних програм.
Роман рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: підлоговий штатив Slik Pro AL-324 BH4, Замовлення №1865

Досить привітний персонал, не нав‘язливий. Користувались послугами цього магазину не одноразово, поки не розчарували.
Лисица Марина рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Aputure Light Dome III, Замовлення №1803

Я залишилася задоволеною сервісом цього магазину. Мені дуже допоміг менеджер магазину із вибором. Вибір у них чудовий, багато класних фірм, багато всього цікавого. З доставкою тут так само не було проблем, через день все доставили, привезли в цілості та найкращому вигляді. Гарантія товару є. Рекомендую!