Андрій Столяр24 рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Піч електрична Saturn ST-EC3802 White, Замовлення №94471447

На час покупки у магазині COMFI була найнижча ціна на електричну піч. Доставка товару пройшла дуже швидко. Дякую магазину за оперативність. Раджу купувати тут.
Добрий день! Андрію, щиро вдячні за ваш чудовий відгук та довіру! Нехай майбутні покупки будуть такими ж приємними та залишають тільки позитивний настрій! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
21 грудня 2023 Відповісти
2 грудня 2023

Хотів купити: Мікрохвильова піч

Терміни доставки, вказані на сайті Comfy, не відповідають заявленим. В межах міста товар доставляється 3 дні, хоча реклама про швидку доставку звучить мало не з кожної діри. Додзвонився теж неможливо. Більше з Comfy не хочу мати справи.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо, що відповідаємо на ваш відгук лише сьогодні. Дійсно, є товари, котрі знаходять на складі постачальника та для їх транспортування потрібно більше часу - це 3-5-7 днів. Якщо товар прямує з нашого складу - процес відбувається швидше та доставка можлива й на наступний день. Достатньо обрати ваш населений пункт, бажаний товар та переглянути варіанти доставки й актуальні дати. Якщо лунає повітряна тривога - гаряча лінія не працює, проте ви завжди можете звернутись до нашого онлайн-чату. Повертайтесь до нас, будь ласка, будемо покращувати ваш досвід покупок у нас! ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
28 грудня 2023 Відповісти
bb рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Midea MK 17S36A, Замовлення №21415390

Спасибо магазину Комфи за сервис! Отдельно хотелось бы передать отделу по качеству личное спасибо, плюс отдельный привет - Фёдар-у! Человек истинной выдержки и достойное лицо компании. Была проблема, всё оперативно решили. Всех Вам благ магазин Комфи. Побольше довольных клиентов Вам. :)
Добрий день! Дякуємо вам за приємний відгук! Це мотивує надавати найкращий сервіс! Завжди готові допомогти вам, звертайтеся! Й Федору обов'язково передамо привіт! :) З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
21 грудня 2023 Відповісти
maybe You не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Холодильник Samsung, Замовлення №1

Сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Додали до чеку 1700 грн, підписали це "книги", без мого відома.
Добрий день! Не бачимо запиту чи звертались ви за консультацією раніше. Якщо на сьогодні дане питання ще не вирішене, будь ласка, напишіть на нашу пошту info@comfy.ua для того, щоб отримати офіційний коментар. Також знадобиться фото чека або номер телефону, за яким робили купівлю. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 лютого 2024 Відповісти
Valentina P не рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Телевізор ERGO 43GUS6500, Замовлення №68935248

Купила в Комфі телевізор, доставили та не захотіли його перевіряти, сказали тільки доставка до дверей. Потім налаштувальники прийшли, включили, а телевізор не включається. Спочатку сказали замінемо, тепер говорять везить в сервісний центр. Чому я винна везти його ремонтувати, якщо товар привезли в не робочому стані? Менеджера з горячоі лінії спочатку говорять замінять, потім ні. Що таке? Навіщо доставляти не робочий товар.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо за можливі незручності. Валентино, враховуючи, що замовлення оформлене у доставку, а товар прямував зі складу, ви - перша людина, котра його розпаковувала, оглядала та перевіряла. На момент вашого звернення до чату, зафіксовано звернення 1180222. Техніка, на жаль, виявилась непрацюючою, але рішення для вас було надано - погоджено обмін. Якщо залишились додаткові питання - звертайтесь на гарячу лінію 0800303505 або до нашого чату! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 грудня 2023 Відповісти
Марина Назаренко не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Газова плита beko fsm52335d, Телевізор Hilton 32SH1, Замовлення №72982091

Сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару

Добрий день! Дякуємо вам за відгук. Перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні і за те що така ситуація мала місце бути. Відповідальними колегами вже надано рішення, також нарахували сорі-бонуси на вашу бонусну картку. Дякуємо вам за розуміння! Повернення коштів було виконане від 01.12.23, нарахування відбувається протягом 3-7 робочих днів. Відповідно, кошти вже мають бути на вашій картці. Якщо залишились зауваження або невирішені питання, напишіть нам на пошту info@comfy.ua з темою листа "hotline_ua від 29.11". З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
3 січня 2024 Відповісти
Yaroslav не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic Opro Classic VM 80 N4 (1200W), Замовлення №28330572

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Ознайомились з листуванням у чаті, надана інформація оператором щодо повернення коштів не була коректною. Перепрошуємо за це. Оскільки товар вже встигли відвантажити, а платіж був успішний, для повернення коштів дійсно необхідне написання заяви, після чого передаємо її до бухгалтерії та нарахування відбувається протягом 3-7 днів. Перевірили, доставка все ж була виконана, дякуємо вам за очікування та розуміння. Якщо залишились додаткові питання - звертайтесь на гарячу лінію 0800303505, до онлайн-чату або на пошту info@comfy.ua! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
4 січня 2024 Відповісти
Галина не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 листопада 2023

Купив: Гриль-барбекю електричний Tefal Optigrill Elite XL GC760D30, Замовлення №85614879

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Галино, ми отримали даний відгук й в інших каналах комунікації. У разі оформленого інтернет-замовлення, інформація відобразиться за вашим номером телефону та ми нарахуємо такі бонуси вручну, тому було зафіксоване звернення 1181144. Знаємо, що відповідальні колеги вже надали зворотний зв'язок разом з бонусами за відгук :) Ми завжди готові допомогти! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 грудня 2023 Відповісти
Igor A не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Samsung Galaxy M34 5G SM-M346B 8/128GB Waterfall Blue, Замовлення №21615460

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Знайшли дане замовлення 21615460, товар резервувався з магазину, відповідно якщо це 1 одиниця - велика ймовірність того, що це саме вітрина. Перевірили - товар відсутній на складі, але деяких магазинах м. Київ є 2-3 шт даної моделі: https://comfy.ua/ua/smartfon-samsung-galaxy-m34-5g-8-128gb-blue-sm-m346bzbgsek-availability.html, відповідно хоча б 1 з них - 100% НЕ виставковий зразок та запакований. Якщо матимете змогу таким чином отримати смартфон у іншому магазини - варто сформувати нове замовлення туди. А знадобиться допомога - звертайтесь до онлайн-чату або на гарячу лінію 0 800 303 505. Ми на звʼязку з 8 до 21:00. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
4 січня 2024 Відповісти
Добрий день, Анно! Зверніть увагу, на дату мого відгуку. Ваш коментар надійшов дуже запізно, а тому жодної, навіть інформаційної користі чи допомоги мені не дає. Звісно, я, вже наступного дня, без жодних проблем, купив цей товар, але у іншій, дійсно професійній мережі магазинів. А ви, як бачу, за стільки часу, навіть не змогли вникнути та зрозуміти сутність моєї проблеми, якщо пропонуєте мені, більш ніж через місяць, сформувати нове замовлення, за ціною суттєво дорожчою, ніж була на момент мого замовлення у вашому магазині. Ще раз, дуже не рекомендую цей магазин та мережу вцілому.
4 січня 2024 Відповісти
Вітаємо! Ігорю, перепрошуємо, що відповідаємо лише зараз. Впевнені, що при зверненні день-у-день та подібному описі ситуації у чаті або на гарячій лінії, допомогли вирішити питання оперативно, компенсувавши ваш час. Дуже шкода, що у вас залишились негативні враження :( Зробимо все можливе, щоб в майбутньому цього не повторилось, цінуємо вас ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 січня 2024 Відповісти
Віталій Островський не рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор tcl 65c805

20 листопада зробив замовлення на телевізор і оплатив. Вказали доставку на 23 число. 23 числа кур'єр приїхав не на мій адрес який був вказаний і навіть не взяв товару. 24 числа мені подзвонили і сказали що на протязі дня скажуть коли привезуть товар. Уже 26 і ніхто так і не сказав де товар і коли він приїде.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні. Сподіваємось ваше питання щодо доставлення товару вирішене і ви вже переглядаєте улюблені фільми та телеканали на телевізорі. Якщо у вас залишились зауваження або невирішені питання, напишіть нам на пошту info@comfy.ua з темою листа "відгук hotline_ua від 26.11", зазначивши номер телефону або номер замовлення. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 січня 2024 Відповісти