Александр Савельев рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Пральна машина CANDY CS 1272DE/1-S, Замовлення №31060

Машинкою дуже задоволені, прийшла вчасно, продавець ввічливий та люб'язний, а ціна найнижча в Україні.
mankoolesya рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Вирівнювач для волосся babyliss 393

Замовила вирівнювач для волосся babyliss 393. Доставили прям під двері під’їзду . Дуже уважний сервіс і звичайно дуже класний вирівнювач .
Oleksandr Simyanystov рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Тепловентилятор MIDEA NTH20-20JRAE, Замовлення №51306

Довольно высоко эффективное обслуживание, я всем очень доволен
Юрий К. рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Gorenje WNPI72SB, Замовлення №50863

Всё гуд! Машинка работает отлично. Спасибо.
Andre Tan рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: SNAIGE C31SM-T1002F, Замовлення №50779

Товар в наличии, цены актуальные, удобная оплата без комиссии, быстрая отгрузка, качественный товар.
Юлия Бубнова рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Чумак 2, стіл білого кольору, Замовлення №50706

Гарний стіл, все прийшло вчасно и ціле. Буде зручно й легко його зібрати. Все сподобалось
Max St рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Ardesto ecm-em145, Замовлення №50800

Юрій рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: DeLonghi EC 260 BK, Замовлення №50157

Дякую за товар! Пристрій просто супер - не очікували такого результату. Окрема вдячність Вашій професійній команді. Успіхів Вам і високих досягнень у роботі!
Сергей не рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Хотів купити: MIJIA MI ROBOT VACUUM MOP 2 PRO WHITE

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Сделал заказ, сказали завтра подъезжать забирать, приехал, оказалось, что вначале оплачивать в одном месте, а потом ехать забирать в другом месте. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «pro100market.com.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за причинені незручності . Бухгалтерія та склад знаходяться за однією адресною, проспект Перемоги 67. На складі проходить тільки видача оплаченого товару. Виставкових площ у нас немає. Оплатити товар Ви можете у бухгалтерії, або на перед за реквізитами. Також у нас є можливість оплатити при доставці. Ще раз приносимо вибачення за те що менеджер не зміг пояснити Вам процедуру самовивозу.
S Mann не рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Хотів купити: KARCHER-HD-10-25-4-S

Менеджер прийняв замовлення, запевнив що товар є на складі і можна забрати, після оформленні замовлення через сайт ніхто не подзвонив та не повідомив що товар відсутній. Самостійно подзвонивши дізнався про це, а також що замовити товар можна передплативши и та зачекавши 3 місяці.