Евгений Гнатенко рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: TeYes CC3, Замовлення №2271

Рекомендую даний магазин. Сервіс та обслуговування на висоті. Магнітола працює відмінно.
Alex0056 рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Ліхтар тактичний Fenix PD40R V2.0, Замовлення №4132

Charles Kennedy рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Man Kung MK-AAL30-2219, Замовлення №4096

Заказал оформили очень быстро и четко! Пришёл забрал отзывчивый персонал качественно. Огромное спасибо за сервис буду рекомендовать.:)
N1coZavR рекомендує цей магазин
19 травня 2022

Купив: Лук блочный Man Kung NCB75Fossil KIT, Замовлення №4025

Искал лук на подарок отцу. Нашёл на хотлайне самую дешёвую цену, и расположение офиса было очень удобное. Оформил заказ, мне перезвонили - подтвердили оформление, и сказали завтра ждать смс о поступлении. На следующий день пришла смс, я приехал получать свой заказ, товар соответсвует описанию Все отлично Сотрудники магазина, рассказали как правильно пользоваться, все показали, дали консультацию Покупкой и сервисом остался очень доволен Огромное спасибо Оценка 10/10
ivan zubkov рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: Letterman sidekick, Замовлення №5327

Искал конкретно эту модель , нигде не было в наличии, ребята быстро нашли нужную мне модель, проконсультировали и дали отличную цену. Очень доволен покупкой и обслуживанием . 20 метров от метро! Очень большой ассортимент классных товаров ! Рекомендую всем !!!
Oleg Phantom рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: Ruike M108-TZ, Замовлення №1850

Покупал в этом магазине уже не раз. Могу сказать, что все ножи, которые я покупал - оригинал. Цена всегда самая приятная была, для зареганных на сайте действуют скидки. Выбрал, заказал, доставили на следующий день. Что еще нужно. Отлично, спасибо большое!
Відповідь представника «Вінавто»
Спасибо, Олег, за отзыв. Обращайтесь - всегда рады Вам помочь!
Wayfarer рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: Штатная магнитола TeYes CC3 4GB+64GB A 4G+WiFi для Toyota Camry 70 2017-2020, Замовлення №1810

Купив тут штатну магнітолу Teyes на Тойота Камрі 70. Менеджер підібрав по фото торпеди. Посилка надійшла за 1 день після замовлення, гарно запакована. Сама магнітола і всі конектори до неї виглядає дуже пристойно, але ще не встановлював. Сервісом магазину дуже задоволений!
skl-v не рекомендує цей магазин
29 квітня 2022

Хотів купити: пневматического пистолета Umarex Browning Buck Mark URX, Замовлення №32625

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Дуже не задоволен. Товар наложкой не відправляють, хоча на сайті ця послуга задекларованна. Всім буду розповідати як дуже поганий інтернет-магазин. На сьогоднішній день военний стан не знімає з продавця задекларованних послуг. Я Скліменок Валерій користуюсь інтернет-магазинами і мені відправляють товар наложкою не зважаючи на яку сумму я замовляю, а це приблизно до 50 000.00 грн.
Відповідь представника «Вінавто»
На сьогоднішній день, на жаль, є великий дефіцит деяких товарів у постачальників. І є клієнти, які не забирають товар у відділенні чи самовивозом при оформленні замовлення з таким видом доставки. Тому, змушені брати передоплату, як гарантію того, що клієнт дійсно має намір купити товар. У разі відмови від отримання, кошти повертаються. На сайті ця інформація представлена.
MRDEADGUN13 рекомендує цей магазин
28 квітня 2022

Купив: Ліхтар налобний Olight Array

Дякую консультанту Юрію за поміч у підборі налобніка. Покупка перевершила всі мої сподівання. Мега крутий, легкий, зручний при одяганні/зніманні, світить яскраво, зручно заряжати, якісна резинка та вся фурнітура. Доставили Новою Поштою за 2 дня. Запаковано добре.
Даша Скробач рекомендує цей магазин
25 квітня 2022

Купив: Ніж Morakniv Garberg C (13716), Замовлення №32524

Рекомендую даний магазин. Купувала ніж. Ціна найнижча, проконсультували дуже кваліфіковано та відправили швидко. Позитивні враження, магазин рекомендую.
Відповідь представника «Вінавто»
Дякуємо за позитивний відгук, з вами також приємно мати справу. Звертайтесь ще, будемо раді допомогти.