Evan2022 рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Осушувач повітря Ballu BDH-40L, Замовлення №0779

продавец отзывается быстро - даже в воскресенье вечером, осушитель заявленной модели был, но мне требовалось не 40 литров, а 50, продавец предожил варианты моделей конкурентов, выбрал Midea с бОльшим гарантийным сроком , цена конкурентная, наверно самая низкая на хотлайне
Даниэла Гулий рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston SG1 50 V (3201500), Замовлення №HO000000888

Дуже привітний і професійний оператор-консультант. Товар повністью співпадає з описом . Обслуговування на найвищому рівні . І дякую курьеру що допоміг доставити товар в квартиру.
Даша Величко рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat, Замовлення №-

Дуже задоволена водонагрівачем та менеджером магазину. Все на найвищому рівні.
Віталій Боньковський рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex Hit Pro H 30 O (pro), Замовлення №HO000000584

Особливо сподобалось спілкування з менеджером магазину
Мария Горохова рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 Formax, Замовлення №0061

Дуже гарна та оперативна робота магазину!
Удав рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Водонагрівач Thermex IF 50 V (Eco), Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex IF 50 V (Eco), Замовлення №0051

Адекватний продавець пояснив різні моменти з даним приладом і було лекше вирішити, що мені найкраще підходить. Прийшов боллєр як на картинці і заявлено продавцем. Рекомендую магазин.
Сергій Хлівной рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Electrolux EDH-25L, Замовлення №Без номеру

Андрей Вахрушев рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0, Замовлення №20450637701645

На заказ товара отреагировали быстро, по моим потребностям предложили то что я хотел, сделали скидку, отправили в день заказа. Все без проблем.Рекомендую
Valentine Pushnyak рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 100 Artendo Pro, Замовлення №0774

Дуже дякую магазину за надання консультацій при вибору бойлера та за швидку доставку товару на наше прохання. Рекомендую цей магазин. Всім миру та удачі. Дякую.
Yevhenii.N. рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Купив: Mitsubishi Heavy SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S

Заказал по телефону, привезли на следующий день, все ок. Вместо оплаты картой есть оплата переводом на счет в момент фактической доставки.