o.sheva не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Хотів купити: Ножиці прямі SPL 95235-70 7

Замовляв подарунок у пятницу, обіцяли доставку по Києву, та що товар буде у мене у суботу. На вихідних нічого не отримав. Передзвонили щоб уточнити чи в силі замовлення. День народження пройшов, але все одно подарунок треба, кажу давайте, відправляйте. Вівторок - відправки нема, трубку не беруть. В інших магазинах вже теж нема. Бажаю працівникам здоров'я.
Andre Tan не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02)

товар відсутній на момент оформлення, не відповідає заявленим вимогам, ціна за товар з вітрини, без упаковки.
DeMonstro рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Машинка для стрижки Moser Fading Edition 1230-0002, Замовлення №#100603673

Заказывал машинку для стрижки,доставили за день .. Но без гарантийки и чека
Связались с утра и выслали гарантийку и чек)Спасибо за реактивный ответ)
10 вересня 2023 Відповісти
Vivi Brown не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Хотів купити: Фен-щітка BaByliss PRO BAB2770E

Отвратительное обслуживание.Подвели меня очень. Приняли заказ, а через 4 дня выяснилось, что товара нет в наличии.
Віктор2707 не рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Хотів купити: ThermTec Cyclops 335, Тепловізор ThermTec Cyclops 335

Представник магазину «wmarket.com.ua»
В чому саме Віктор , ви не рекомендуєте ?
Віктор2707 відповів на коментар wmarket
А Ви не бачите що кнопка \"купити\" на хотлайні не веде на сторінку з тепловізором?
Представник магазину «wmarket.com.ua»
Так чому відгук негативний на магазин ?
Aleks Pro Nero не рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Хотів купити: Засіб для дезінфекції та очищення ножів BaByliss PRO Forfex 4в1, 150мл (FX040290)

Olena Fil' не рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №100587776

Жахливий магазин! Тільки не купуйте у них дрони для армії! Пообіцяли відправити на наступний день, а зробили це лише через два після сотні нагадувань, АЛЕ - відправили не в те місто, куди ми замовили. Таким чином вартість пересилки зросла до 1100 грн, а хлопці на передовій втратили ще два дні. Вартість своєї помилки перерахувати на благодійний фонд 24, який купував цей дрон, вони відмовляються.
Сергей Чепурной не рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: Ninebot by Segway e22d, Замовлення №100563214

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Максим Л рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Шпатель деревянный Organic маленькие 50 шт

У магазин я зателефонував сам, слухавку взяли після декількох гудків. Менеджер попросив пів хвилини на уточнення по ціні і наявності і дуже швидко підтвердив правдивість інформації. Доставку оформлював на нову пошту на відділення. Відправлення зробили у той же день, бо купував шпателі я з самого ранку.
Олег Некрасов рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: K.tex Одноразовые простыни 20 бордовый 0,8х200 м

Хороший адекватный продавец, перезвонил сразу, быстро уточнил всё по покупке, и сразу отправил товар.