Pavlo Tutevych рекомендує цей магазин

Купив: ПК, Замовлення №1336864

Класний магазин та сервіс. Окрема подяка Андрію
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та за те, що рекомендуєте нас! Для нас це дуже важливо! Особливо приємно, що Ви відзначили роботу Андрія! Нехай ПК тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Valentin Klyuchnik рекомендує цей магазин

Купив: Ігровий комп\'ютер , Замовлення №1316953

Дуже задоволений якістю обслуговування та кваліфікацією працівників магазина Телемарт в м. Дніпро, а саме Артема. Допоміг підібрати максимально якісні та круті комплектуючі, та зібрав системний блок, замовлення 1316953. Рекомендую данний магазин.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та такі теплі слова про нашого співробітника! Для нас особливо важливі відгуки, в яких Ви згадуєте роботу наших співробітників! Бажаємо Вам, щоб комп'ютер слугував Вам довго та справно! Завжди раді бачити Вас в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
rpuzzly рекомендує цей магазин

Купив: MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8192MB, Замовлення №1334801

Не перший раз купую комплектуючі у цьому магазині, збирав свій старий тут, і цього разу одразу до нього. Ціни приємні, обслуговування на вищому рівні, на сайті можна все зібрати та ще Ц запропонують перевірити або зібрати все до купи. Окрема подяка за трейд-ін, думав старі деталі будуть покриватися пилом на поличках, а ні, майже все забрали ще й по гарній ціні. Хлопцям в Тернопольському магазині окрема подяка, ніякого нав?язування , гарні рекомендації. Тільки приємні враження.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за довіру та такі теплі слова! Раді, що змогли надати Вам високий рівень обслуговування та залишити приємні враження! Особливо вдячні, що Ви відзначили нашу послугу Trade In та роботу наших співробітників в Тернополі! Бажаємо Вам, щоб покупка тішила Вас тривалий термін і з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Nikyso рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005), Замовлення №1335442

Рекомендую магазин, особливо вразило обслуговування, дякую ввічливому персоналу.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що наше обслуговування залишило у Вас такі приємні враження! Нехай пристрій слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ictp рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Тримач для відеокарт Coolmoon CM-VT192 Black, Замовлення №1337325

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук та готові нас рекомендувати! Нехай кожна покупка приносить Вам радість! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Юрій Чайка рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Готова СВО Arctic Liquid Freezer II 360, Кулер для корпуса Be Quiet! Pure Wings 2 120mm PWM, Материнська плата Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI (s1700, Intel B760), ОЗП Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz FURY Beast Black, Процесор Intel Core i7-14700KF 3.4(5.6)GHz 33MB s1700 Box, Замовлення №1337255

Раніше купував у телемарт готовий ПК від evolve. Зараз зробив апгрейд. Чудовий магазин, працівники майстри своєї справи. Особливо дякую Андрію за консультацію і якісно виконане замовлення. Рекомендую цей магазин для співпраці!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що обрали нас та залишили відгук! Раді, що Андрій зміг надати Вам обслуговування, після якого лишилися такі приємні враження! Дякуємо, що відмітили його роботу! Бажаємо Вам приємного користування новеньким ПК та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Roman рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-226-XT Black, Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Trident Z5 Neo RGB (F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR), Материнська плата ASRock B650M Pro RS, Замовлення №1334216

Забирал в Одесском магазине(трейд ин туда же относил), все отлично. Сервис адекватный быстрый, сроки озвученные все соблюдены. Пользовался услугой трейд ин, так же было все отлично(по трейд ин цена ниже рыночной, но все быстро и без проблем, наличие такой услуги однозначно плюс).
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Романе, дякуємо Вам, що завітали до нашого шоуруму в Одесі та залишили такий приємний відгук! Наша команда старанно працює, щоб Ви змогли отримати найкращий сервіс. Вдячні Вам, що відмітили роботу послуги Trade In! Бажаємо Вам тільки приємних покупок та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Brumgat не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 квітня 2024

Купив: Миша Endgame Gear XM2we Wireless (EGG-XM2WE-WHT) White, Замовлення №1328162

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація. Ми перевірили що саме відбувалося по Вашим сервісним заявкам. Прикро, але дійсно деякі дефекти важко виявити одразу. при Вашому першому зверненні наші спеціалісти ретельно перевірили мишу, про що ми бачимо підтвердження, проте дабл кліків не було виявлено. Наразі вся наша команда активно працює над покращенням сервісу і Ваш випадок став для нас точкою зростання. Дякуємо Вам, що з розумінням поставилися до цієї ситуації та позначили, що ми змогли вирішити проблему. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Запропонували ще раз відправити їм мишу, на повторну діагностику але і в цей раз не знайшли деффект. Запропонували зробити обмін на іншу мишу, на що я погодився. Але думаю вирішальну роль тут зіграло відео з моєї сторони. Дякую менеджеру за вирішену проблему, але сц такий собі.
26 квітня 2024 Відповісти
Хаха у самого була мишка від endgame - xm1r. Не минуло й тижня, як почала жахливо даблклікати. Найцікавіше, що в них у Discord'і в людей постійно теж проблеми були. Вирішив я написати і дізнатися, як мишка за такі гроші ще й ідеальної якості, як говорили ютубери й огляди, даблклікати за 1 тиждень. Але мене там обізвали всякими словами і хтось видалив із сервера. Хоча я нічого такого не зробив а просто написав свою думку про мишку. Вам і тим хто читає точно не раджу купувати нічого від Endgame gear.
6 травня 2024 Відповісти
Ігор309 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-E WIFI (sAM5, AMD B650), Замовлення №1335171

Чудовий персонал , дякую за обслуговування Андрію зробив все швидко та якісно , рекомендую всім у Львові . Telemart топ !!!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам, що залишили відгук про нашу співпрацю! Особливо раді, що Андрій зміг надати Вам якісне обслуговування та залишити приємні враження після покупки. Бажаємо Вам тільки приємних покупок, та завжди раді бачити Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
nazar badzo рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Повна збірка пк, Замовлення №1336560

Все швидко, якісно, рекомендую! Консультант Андрій дуже приємний в спілкуванні, допоміг, відповів на запитання.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Особливо раді, що наш співробітник зміг залишити у Вас приємні враження після покупки! Нехай збірка слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA