Виктория Пепоян не рекомендує цей магазин
8 вересня 2020

Купив: Garmin GDL-50, Замовлення №19939

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Nataliia Terokhina Terokhina не рекомендує цей магазин
6 липня 2020

Купив: Смарт-годинник Garmin Vivoactive 3 Black with Stainless (010-01769-01), Замовлення №20400182544992

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Товар прислали на нову пошту, номер накладноі 20400182544992, просили аванс 200 грн перед тим як надіслати мені товар, я оплатила на вказані реквізити на Oleh , я вчасно закрінила, та можу підтвердити! Гроші не повертають, вайбер та зворотній звязок на своєму сайті ігнорять, ФБ ігнорять!
Serg Medvedev не рекомендує цей магазин
10 березня 2020

Купив: Спортивные часы Garmin Fenix 6 Pro Sapphire Titanium with Vented Titanium Bracelet, Замовлення №18859

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив годинник 26.02.2020р., На сайті було вказано термін доставки 2-3 дні. Сплатив передоплату 5% (1460 грн. на Карту Олега) - все як вимагав магазин. Через 8 днів після замовлення нарешті прийшло СМС - товар відправлено і номер декларації. 7го березня з надією лечу на пошту забрати довгоочікуваний годинник. проте був змушений повенути товар.
Dmitriy Radchenko не рекомендує цей магазин
7 лютого 2020

Купив: Garmin Fenix 6X - Pro and Sapphire Editions, Замовлення №18590

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Александр Телевный не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2019

Купив: Ремешок на запястье для Garmin Vivoactive 3 Quick Release Bands (20 mm), Замовлення №18307

Просил вернуть предоплату 100 грн., отказали. Посмотреть товар без предоплаты невозможно, высылают только по по почте. В итоге потерял деньги, время и нервы.
У меня такая же история. Требовали предоплату 10%.
26 грудня 2019 Відповісти
Та же ситуация, сумма 25 тысяч гривен!!! Не вернули и товара нет!!!
7 лютого 2020 Відповісти
Николай Леонтьев рекомендує цей магазин
5 жовтня 2019

Купив: Смарт-годинник Garmin Vivomove HR, E EU, Sport, Black-Black, (010-01850-21), Замовлення №18304

Грамотная консультация и широкий ассортимент навигации. Особенно порадовало что нашел нужный мне модуль gps. А так же недавно прикупил себе часы-трекер с пульсометром. Цены в обоих случаях были минимальны на хотлайн.
Марія Мамонтова рекомендує цей магазин
29 вересня 2019

Купив: Смарт-годинник Suunto 3 FITNESS G1 Gold (ss050053000)

Рекомендую данный магазин за качественную консультацию и оперативную доставку, покупаю второй раз, очень довольная часами, очень легкие на руке то что искала, а изначально хотела, garmin vivoactive 3 но после консультации с менеджером магазина выбрала эти и не разу не пожалела они дешевле и красивее!
Denys Dubinin рекомендує цей магазин
28 вересня 2019

Купив: Смарт-годинник Garmin VIVOACTIVE 3 MUSIC BLACK WITH STAINLESS HARDWARE (010-01985-03/02)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Позвонил перед покупкой и получил ответы на все вопросы. Насобирал денег и сделал заказ на сайте, внёс оплату и на следующий день забрал товар на новой почте. Уже пару раз пробежался в часах. Никаких сбоев, все четко, так и должны работать далее.
Margot рекомендує цей магазин
19 вересня 2019

Купив: Спортивные часы Garmin Fenix 6S White

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Ekaterina Kutsepyorova рекомендує цей магазин
18 вересня 2019

Купив: GPS-навігатор багатоцільовий Garmin eTrex 10 (010-00970-01)

Замовила чоловікові на подарунок Навігатор. Нічого не знаю про них, по телефону мене проконсультували, зорієнтували по вартості та іншим моїм вимогам. В принципі, купівля відбулася дуже швидко. Я задоволена. Гарантія є. Чоловік у захваті від подарунка. Планує подорож на авто з новим навігатором. Я рада, що вгодила, що не обманули в магазині. Рекомендую магазин іншим. В мене проблем не виникло, то і в інших, думаю, буде так само.