Виталий Ниверский рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Занурюваний блендер Tefal Quickchef HB656838, Замовлення №546493

Замовляв блендер Tefal HB656838 в цьому магазині, замовлення прийняли та підтвердили оперативно. Забирав замовлення в точці видачі, де є можливість оплати картою через термінал.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Віталій, що поділилися своїм досвідом покупки в нашому магазині. Звертайтеся ще!
ЮлияЛях рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME307832, Сушка WetAir WFD-K700BSS, Замовлення №541037 541047

Отличная команда , отличный магазин сервис на высшем уровне, вежливые менеджеры и прекрасный сервис доставки. Рекомендую Магазину -пять звезд
Відповідь представника «Техномастер»
Спасибо, Юлия, что рекомендуете нас. Обращайтесь!
Александра Кот рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39XW326, Замовлення №TT000511403

Купляли холодильник Bosch KGN39XW326. Дуже привітні кур'єри, занесли у квартиру, сервіс на високому рівні, ще й за таку ціну.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
Роман Лобко рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE50BU8000UXUA, Замовлення №ТТ000519964

Купував у магазині Техномастер Телевізор Samsung UE50BU8000UXUA Хочу подякувати співробітникам магазину. Дуже сподобався сервіс обслоговування, починаючи з консультації, закінчиючи точкою видачі товару! Це сервіс на який повинні рівнятися всі інет магазини! Також порадувала ціна на товар, дешевше за всіх! Рекомендую Техномастер на всі 100%
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Роман, що рекомендуєте Техномастер. Чекаємо на ваші замовлення!
Алина Тригубенко рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Витяжка вбудована Ventolux PUNTO 60 BG (1200) TRC, Посудомийна машина Bosch SPV2XMX01K, Замовлення №517684

Найкращий магазин техніки. Висока якість товарів, широкий вибір, швидка доставка та найнижчі ціни. Обожнюю магазин Техномаcтер і всю техніку для дому замовляю тільки в ньому. Дякую продавцям. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Аліна, що ви є нашим постійним клієнтом і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Дрозденко рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Телевізор AKAI AK43UHD22W, Замовлення №517837

Приємні враження від спілкування.Товар в належному вигляді,найнижча ціна,Швидка доставка.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, що обрали Техномастер. Звертайтесь ще!
Анна Алексеенко рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Пылесос Jimmy Multi-function Vacuum Cleaner (JV65), Замовлення №517793

Найкращий магазин техніки. Висока якість товарів, широкий вибір, швидка доставка та найнижчі ціни. Обожнюю магазин Техномамтер і всю техніку для дому замовляю тільки в ньому. Дякую продавцям за уважність, терпіння та підбір найкращого товару. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Анна, за високу оцінку нашої роботи і що рекомендуєте Техномастер. Ми цінуємо, що ви є нашим постійним клієнтом і чекаємо на ваші наступні замовлення!
Oleksii рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB30715DWW, Замовлення №511703

Дуже дякую менеджеру за допомогу з вибором холодильника. Певний час вагався з покупкою, але почитавши відгуки про модель зупинився саме на ньому. Доставили як і домовлялись, заздалегідь набрали та попередили коли саме будуть у мене. Занесли, розпакували, оглянули, розрахувались - все як було оговорено при оформленні. Магазин однозначно рекомендую, обов'язково буду звертатись ще.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Олексій, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
ElenaГор рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE65QN90A, Замовлення №Тт000487292

Дякуємо за швидке та зручне обслуговування Особливо менеджерам компанії
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, що відмітили роботу наших менеджерів. Звертайтесь!
Анна рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW90T4541AE, Замовлення №ТТ000500261

Дякую вам за те що порадили придбати пральну машину з функцією дозавантаження білизни, дуже зручна річ, сама б і не звернула уваги, а так при кожному дозавантаженні згадуючи пораду вашого менеджера! Буду і надалі звертатися до вас!
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Анна, що відмітили уважність наших співробітників. Чекаємо на ваші подальші замовлення!