LeXXX не рекомендує цей магазин
6 листопада 2014

Сделал заказ прошли сутки ни слуху ни духу,позвонил сам по тел, (032) 299-*7-*8 он не обслуживаеться! Не рекомендую!
Відповідь представника «Титан»
Шановний LeXXX, телефон який ви вказали дійсно не обслуговується і на сайті його не має вже близько року. Не берусь сказати звідки ви взяли цей номер. Якщо ви робили замовлення у п'ятницю після 6 вечора або на вихідних (субота-неділя) то до понеділка з вами не звяжуться через те, що на вихідних замовлення не обробляються (це вказано на сайті). Якщо вам на е-мейл прийшов лист з підтвердженням замовлення і номером замовлення тоді з вами повинні були звязатись за телефоном який ви вказали у бланку замовлення. Якщо ж лист вам не надійшов - ваше замовлення не було прийняте на обробку сервером.
Робив замовлення 05.11.14 13.58 перезвонили через день після відгуку про магазин.А номер телефону був у підтвердженні (Якщо у вас виникли запитання щодо замовлення або робити інтернет-магазину, будь-ласка, зв’яжіться з нами: (032) 299-*7-*8) Так що будь ласка прийміть до уваги ваші недоліки!
Представник магазину «Титан» відповів на коментар LeXXX
Тобто ви зробили замовлення і у той самий день написали відгук про те, що магазин повільно працює? Вам не здається що ви поспішаєте? Ви замовили товар в середу а в четвер вам подзвонили.
Представник магазину «Титан» відповів на коментар LeXXX
Технічний відділ попереджено про неадекватний номер у системі автоматизованої розсилки. На протязі доби помилку буде виправлено. Дякуємо що вказали на недолік у системі.
25 липня 2014

Купив: Замовлення № 140722-1

Замовляв фотоапарат з доставкою "Нова пошта". Зі Львова на Житомирщину дійшов за один день. Працівники магазину шикарно упакували товар попередньо перевіривши його, всі гарантії проштамповані - і це тоже за один день
Відповідь представника «Титан»
Дякуємо за ваш відгук. Стараємось працювати якомога краще за для клієнта, ваш відгук - це додаткова мотивація для наших працівників. сподіваємось знов побачити ваші замовлення у нашому магазині.
4 червня 2014

Сподобалося: видача товару на складі

Михаил не рекомендує цей магазин
17 грудня 2013

Купил плеер Pixus Three 8Gb. Товар получил быстро, исправный, в отличном состоянии. Рекомендую.