Roman рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Флешка SanDisk 64 GB USB Ultra Type C (SDCZ450-064G-G46), Флешка SanDisk 64 GB USB Ultra Type C (SDCZ450-064G-G46), Замовлення №00000017526

В магазині видали інший товар який дуже похожий на той що я замовив але вирішили це з магазином)
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Роман! Дякуємо Вам за те, що обрали Skay.ua і поділилися своїми враженнями про покупку:)
Татьяна рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 743G InkPad 4, Stundust Silver (PB743G-U-CIS), Замовлення №724736

читалкой довольны, продавцы хорошо проконсультировали, всем довольны
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування:)
Ivan рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №724612

Покупкою задоволений, доставили швидко)
Евгений рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53), Замовлення №721984

Покупкой остался доволен, продавцы профессионалы?
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування iPhone 15:)
Helene рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Замовлення №721758

Покупкою задоволена. Передзвонили швидко, товар приїхав на наступний день
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування смартфоном:)
Алина рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 8/256GB Grey, Замовлення №720588

телефоном задоволена, доставка швидка, ціна адекватна
Vyacheslav Gudzenko рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray (CP.OS.00000284.01), Замовлення №720769

Все добре, консультати все пояснили і проконсультували, стадікам працює добре
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування моноподом-стабілізатором :)
Roman Shchuckiy рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band S/M (MR9U3), Замовлення №717709

Великий вибір товарів із різних категорій та зручний інтерфейс сайту роблять мої покупки легкими та приємними. Ще одним плюсом є швидка доставка і дружній підхід персоналу. Я в захваті від моїх покупок тут!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Роман! Дякуємо за ваш відгук та покупку! Користуйтесь смарт-годинником з задоволенням:)
Сергій Дятленко рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №716873

Тут я завжди знаходжу не лише товари, але й відчуття радості від покупки. Їхній асортимент завжди дивує своєю різноманітністю та оригінальністю. Це місце, де кожен може знайти щось особливе для себе
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Сергій! Дякуємо за відгук! Приємного користування смартфоном:)
Ирина Тарарака рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue, Замовлення №717911

Дуже ціную екологічно чисту упаковку та відповідальний підхід магазину до навколишнього середовища. Це робить покупки ще більш приємними
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за ваш відгук та покупку! Користуйтесь смартфоном з задоволенням:)