Каріна200325 рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 8 i7 16/512GB Graphite (8PX-00017), Замовлення №00000000759

До продавця претензій немає. Хочу також відмітити продавця, який надав мені якісну консультацію і порадив звернути увагу саме на Surface Pro 8.
Jens рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Мережева карта HP USB-C to RJ45 (RTL8153-03), Замовлення №00006387

Купив тут мережеву картку (адаптер). Дана модель в Україні була лише у цьому магазині. Зателефонував з ранку, протягом години забрав (самовивіз). Пункт видачі до речі розташований зручно . Менеджер ввічлива, чуйна. Від покупки лише позитивні емоції, всім рекомендую цей магазин.
kataarinic рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 7 16\'256Gb, Замовлення №00000009293

Наявність підтвердили одразу, відправили день в день, планшет новий з документами і гарантією
Оксана Співак рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Клавіатура Miicrosoft Surface Pro X8 чорна

Обирали серед декількох моделей клавіатур. Думали консультуватися з продавцем, але на сайті настільки докладний опис товарів, в тому числі і клавіатур, що вибір прийшов сам по собі. У сам магазин звернулися тільки для оформлення покупки і тут також все пройшло на рівні.
weather14 рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Microsoft Surface Pro 8 i7 16.256GB Platinum (8PV-00001)

Покупка зроблена - процесом і результатом я задоволений.
Александра Саитова рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Microsoft Surface GO 3 Pentium Gold

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Планшет доставили на следующий день. Лично у меня претензий к магазину или к качеству планшета нет. Планшет брался под заказ для именинника, поэтому я не консультировалась и продавцу вопросы не задавала. В остальном все быстро и отработано стандартами покупки-продажи.
Аня Клименко рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Сумка Kogzzen \'l5-1б lnch Loptop Sleeve

Сумку получила. Магазином осталась вполне довольна. Качество обслуживания отличное. Все, как заявлено на сайте.
Марян Рибчич рекомендує цей магазин
24 липня 2022

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 7 - Core i3,4,128GB

Спочатку зацікавила ціна, бо скрізь бачив мінімум на сотню дорожче. Потім поспілкувався з представником магазину, почитав про сам магазин і вирішив купувати. Не пожалкував. Вже встиг протестити і результатом задоволений. Магазин рекомендую.
Ольга Хмарная рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Клавиатура Microsoft Surfаce Рrо Х 8 синяя

Все склалося добре. як для мене. Клавіатура прийшла дуже швидко. Упаковка ціла, клавіатура робоча.
alexei dmitruk рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Microsoft Surface Pro X

Хочу виділити спілкування менеджера - дуже ввічливий і освічений молодий чоловік. Також можу відмітити позитивним швидкість доставки та якість упакування - все приїхало цілим.