Довженко Руслана рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Газонокосарка Bosch Rotak 32 (0600885B00), Замовлення №1435

Швидка відправка, наявність, актуальна ціна. Магазин рекомендую.)
Михайло Глушко рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Газонокосарка Bosch ARM 37 (06008A6201), Замовлення №1418

магазином, обслуговуванням і товар задоволений
Відповідь представника «askid.com.ua»
Шановний клієнте, Дякуємо за Ваш відгук про наш інтернет-магазин. Ми вдячні Вам за витрачений час, на надання зворотного зв'язку. З Повагою, askid.com.ua
cyberprostir рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Шабельна пилка Bosch AdvancedRecip 18 (06033B2400), Замовлення №06888

Дуже швидко опрацьоване замовлення, конкурентна ціна, всі доки (чек, гарантія) були в наявності. Рекомендую продавця.
Queen Queen рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Кутова шліфмашина Makita GA5030, Замовлення №1314

Олександр Головко рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Тример Bosch EasyGrassCut 18V-230 + АКБ і ЗП (06008C1A03), Замовлення №1402

Товар в наявності, відправка в день замовлення, гарантія офіційна
Максим рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Будівельний пилосос Bosch GAS 12-25 PS (060197C100), Замовлення №1391

робив самовивіз, приємні хлопці, магазином та покупкою залишився задоволений)
Ivan Babichuk рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Гравер Dremel 4250-6/128 (F0134250JN), Замовлення №1371

Такої швидкості обробки і відправки замовлення я ще не бачив. Круто.)
Sergіy Zinchenko рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Мінімийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 (06008A7800), Замовлення №1372

Рекомендую! Все швидко, чітко, відповідально. Менеджер молодець. Дякую за гарну роботу!
Сергій рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Електролобзик Bosch GST 750 (06015B4121), Замовлення №1355

Підтвердили наявність наявність, на наступний день отримав товар. Магазин влаштовує
Відповідь представника «askid.com.ua»
Шановний клієнте, Дякуємо за Ваш відгук про наш інтернет-магазин. Ми вдячні Вам за витрачений час, на надання зворотного зв'язку. З повагою, askid.com.ua
Олег Копил рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: ІНСТРУМЕНТ DREMEL 4250-35, Замовлення №06839

Рекомендую даний інтернет магазин...Продавець зв'язався швидко оформив замовлення....ціна адекватна....