Mr MaestroPlay рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Мишка_SteelSeries_Rival_Black , Замовлення №86002

Нужна была срочно мышка ,заказал ее в этом магазине ,очень быстро дали обратную связь и отправили товар. Товар был запакован отменно ,я хоть и чаще всего не смотрю на упаковку но тут сделано все для клиента ,чтобы товар пришел целым и невредимым ,про качество товара можно не говорить оно на высоте (Steelseries все таки )
Сокол Інна рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Карта_памяти_MicroSDXC_256GB_UHS-I/U3_Class_10_Kingston+SD-адаптер, Карта пам'яті Kingston 256 GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go! Plus SDCG3/256GBSP, Замовлення №86334

Гарний товар. Швидше і приємне обслуговування
Митя Кузнецов рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Валіза Terra Incognita Bunker S+ Grey (TI-BUNKSPG), Замовлення №86364

Ввічливе спілкування, вчасна відправка, дбайливе пакування. Повністю задоволений! Рекомендую!
Мирослав Прутков рекомендує цей магазин

Купив: Гриль_ROTEX_RSM600-XL_MasterGrill, Замовлення №86109

В. Л. рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Витяжка ELEYUS GEMINI 1200 LED 52 WH, Замовлення №64447

Отличное обслуживание, качественный товар, оперативная доставка, высокий уровень менеджмента, наличие сопроводительной и гарантийной документации.
Павло Квач рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Робот_пылесос_для_мойки_окон_Logicpower_LPW_002_LP9395, Замовлення №86279

Я вперше вирішив спробувати цей інтернет-магазин, і мені було приємно виявити, що все пройшло гладко. Моє замовлення опрацювали оперативно, доставили точно в строк, щодо якості товару питань немає. Рекомендую цей магазин.
Pavel Bulavin рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Mirta BHM 350 GC, Замовлення №86133

Serega2528 рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Шуруповерт акум. START PRO SCD2-18/2BD, Замовлення № 20400335614841

Менеджер быстро перезвонила, получил полную информацию по товару. Очень деликатный сотрудник! Отправили быстро. Спасибо.