Anna7777 рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: OPTOMA UHD35STx, Замовлення №912007

дякую, все отримала в повному обсязі
Jana Manilich рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Ноутбук HP 15s-eq2053ua Silver (4A7N8EA), Замовлення №641002

Отримала я свій пакунок від магазину, до мене йшло дві доби. Все ціле, нове, гарно запечатане.....Ноутбук просто звір, як і обіцяв продавець в процесі продажу.Дякую і рекомендую
Скірська В. рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: ACEMAGIC TANK 03 (TANK 03-M1R) 3060 , Замовлення №412010

Покупка ACEMAGIC TANK 03 (TANK 03-M1R) 3060, номер замовлення 412010 - все пройшло добре, я все отримала.
Julinik рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009UPB), Замовлення №207020

С консультантом не общалась, продавец перезванивал только для подтверждения заказа. Все оформляла самостоятельно через сайт. Цена была указана верно, наличии также соответствовало. Отправили день в день.
Olga051 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: ASUS ExpertCenter PN53-BBR777HD (90MR00S2-M001F0), Замовлення №402010

Рекомендую продавця! Продавець відповідальний і свої обов'язки виконує на сто. відсотків. Із технічних нюансів - ціна в чеку та що й на сайті, відправка день в день. Сподобався вибір на сайті і повнота опису товарів, одразу розумієш що купуєш.
Sunny5775 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: MSI GF63 12UC (12UC-1045XPL) - 16 RAM - Windows 11 PRO, Замовлення №716002

Все отримала. Магазином задоволена.
angelina20 рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: ASUS ExpertCenter PN64 (90MR00W2-M00030, ASUS ExpertCenter PN64 (90MR00W2-M00030), Замовлення №222002

Оформили быстро заказ по телефону и я в тот же день збрала ASUS из магазина. Пока всем доволна.
Таисия Сухина рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Ноутбук HP 15s-eq2053ua Silver (4A7N8EA), Замовлення №710215

Відчутно, що у КиївМаг слідкують за комфортом клієнта. Перед доставкою зателефонував курьєр, уточнював чи готова я отримати пакунок. Купувала у магазині ноутбук Lenovo . Все гаразд.
Наталия Казакова рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G7 MF (MF-E2EE213SD), Замовлення №612001

Клієнтоорієнтованість на рівні: - швидкий дзвінок від менеджера стосовно моєї заявки; - якісна багаторівнева консультація; - швидка відправка та доставка до точки видачі; - працюючий товар гарної якості; - наявність гарантійних послуг.
Artem Zelenyj рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Підсилювач потужності Pro-Ject Amp Box RS Mono Black, Замовлення №612011

Чудовий магазин, ще не було проблем з товаром і доставкою. Завжди знаєш, що товар буде новий, відповідної якості і з гарантією. Замовляв Pro-Ject Amp Box RS Mono Black. Дякую!