Konstantin Ma рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Електропила Einhell GE-EC 2240, Електропила Einhell GE-EC 2240 (4501740), Замовлення №67477

Швидко зв'язались. Ціна та наявність - ОК. Виконали мої побажання додатково упакувати в картонну коробку та заповнити гарантійний талон. Товар прийшов у належному стані, і навіть швидше ніж розраховували. Чат на сайті працює. По акції сплатили за доставку. З мого боку лише накладений платіж був. Загалом приємне враження від магазину. Рекомендую!
Иван рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Шнековий снігоприбиральник Hyundai S 5556, Замовлення №65787

Tukanoff рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Професійний набір ручного інструменту Stels 14105 (82шт, посилений кейс) набір ключів для авто та до, Замовлення №264570493

Замовлення виконали протягом 5 днів (14 листопада до обіду сплатив, 18 листопада отримали у Білгороді Дністровському). Так попередньо менеджер називав терміни доставки .
Палий Владимир рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Бензиновий генератор VITALS Master KLS 6.0bet (95865N), Замовлення №241558500

Замовляли генератор через цього продавця. Ми залишились задоволеними сервісом. Дуже допоміг менеджер магазину із вибором. Вибір тут є чудовий, багато класних фірм та інструментів за класною ціною. З доставкою тут так само не було проблем, через день все доставили, привезли в цілості та найкращому вигляді. Гарантія на товар є! Рекомендую!
Хара Артур рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор Hyundai HHY 10050FE-3 ATS, Замовлення №241558499

Отличное обслуживание! Сработались мы быстро и без проблем. Генератор купил по приемлемой цене и доставили его быстро. Очень доволен и рекомендую магазин!
slugbavdz не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Дриль Makita HP1640, Дриль Makita DF0300, Замовлення № ТТН 20450795377641

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Вячеслав 1 годину назад Купував Makitta 1640 питань нема, але водночас жінка отримала Makitta df 0300 нажаль тара ушатана скотчем перемотана сам шурик має ознаки затертостей що не відповідає дійсності, я замовляв новий!!! Нікому продавця не можу рекомендувати.
Гроицкий Рома рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Бензиновий генератор VITALS Master KLS 5.0be, Замовлення №241558501

Магазин хороший, працюють на совість. Моє замовлення швидко підтвердили та в той же день відправили. Доставили генератор цілим, неушкодженим. Раджу Вам цей магазин від душі!
Богдан Козик не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Хотів купити: Акумулятор для електроінструменту Makita BL1850B (632F15-1)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На сайті вказано, що товар продається за б/г розрахунком з ПДВ. Це обман.
Мамонтов Валера рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Замовлення №77241

Магазин мені порадив сусід. Замовив тут газонокосарку. Оформив замовлення вранці без проблем, оплатив онлайн. Отримав на пошті наступного дня, ще і доставка була безкоштовна. Товар цілий, справний. Всі чеки, гарантійні талони, інструкції також додавались.
Просто Хороший Парень рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Фрезер ТехАС ТА-01-594, Замовлення №249100034

Дешевше ніж в інших магазинах, вже купую другий інструмент і мені все подобається!