Роман Ремпович рекомендує цей магазин

Хотів купити: Теплова гармата Grunhelm PTC-2000R

На сайті була інша ціна
zilf рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Пилка ланцюгова акумуляторна Revolt BCS 20/6 (2 аккумулятора), Замовлення №124561

Магазин супер. Ціни нижчі чим в популярних інтернет-маркетах. Були проблеми з акумуляторами - магазин відразу все вирішив після дзвінка (прислав нові, взамін тих, що вийшли з ладу за свій рахунок). Тобто, тех. підтримка на висоті. Всім рекомендую.
Vadym7777 не рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Хотів купити: Генератор SIGMA 4.0/4.5 кВт ручний запуск (5710841), Інверторний бензиновий генератор SIGMA 4.0/4.5 кВт ручний запуск (5710841)

Заявлений на сайті товар по факту в продавця відсутній. Купити не можна. Немає в наявності. Продавець вводить покупців в оману.
slork рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Vorskla ПМЗ 650-55, Електролобзик Vorskla ПМЗ 650-55, Замовлення №22344

Быстро приняли и обработали заказ, на следующий день уже забрал на новой почте, хороший магазин, буду с ними в дальнейшем иметь дело!
22 червня 2023 Відповісти
Саша Джураев рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Мотокоса Kraissmann 35 VRS 4, Замовлення №124214

Дуже гарний магазин, рекомендую, швидко передзвонили та ще швидше відправили.
Сергій Бугаєнко рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: пістолет-розпилювач Cellfast Пистолет для полива PROFI 52-010, Замовлення №123657

Відповідальний продавець, можу рекомендувати. Відправили вчасно, питань по товару немає. Виникла проблема з боку перевізника, магазин оперативно її вирішив.
Просто Хороший Парень рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) Grand МШУ-125-1250SE, Замовлення №122845

Дария Назарук рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: ОБПРИСКУВАЧ АКУМУЛЯТОРНИЙ FORTE KF-16, Замовлення №120505

З задоволенням хочу порекомендувати даний магазин, чудовий сервіс, швидка доставка та приємні ціни.
dimka1988 рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Шурупокрут Grand ДА-21UBL, Болгарка (кутова шліфувальна) Grand МШУ-125-1250SE, Замовлення №110022

Дякую