Tasha24 рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE32T4302, Замовлення №15233

відмінно! раджу магаз до покупок
IrunkaMandarunka рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy A34 5G SM-A346E 8/128GB Awesome Silver, Замовлення №241749

Искала цвет Awesome Silver и нашла в наличии тут. Отправку сделали очень быстро. Покупку уже успела проверить и протестить - все работает, так что нареканий по качеству на магазин у меня нет.
Юлія Строк рекомендує цей магазин

Купив: Проектор Xiaomi Mi Smart Projector 2 (BHR5211GL), Замовлення №15062

Подарок куплен и я довольна, осталось дождаться дня рождения и вручить его именнинику. Продавец как всегда на высоте. В этот раз только доставка еще быстрее, чем в прошлый. Вы ТОП!
Катерина Гавриленко рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №241838

Купувала тут нещодавно Samsung QE55Q60C. Обійшлось без негативних нюансів. Магазин і сам продавець цілком пристойний, відповідальний і чесний, тому рекомендую! То
We Wi рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: LG 86UR8100, Замовлення №14958

в понедельник заказала, во вторник получила. Без проблем отправили наложкой. Заводская пленка, естественно не тронутые. Гарантийный талон и чек положили в упаковку от почты.
tashapolo88 рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB Black, Замовлення №241296

Мені сподобалось це приємне місце. Все дуже швидко. Дуже гарне ставлення до своїх клієнтів. Це дуже приємно особисто для мене. Дякую!
Anastasia_rikkl рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Ноутбук Samsung Galaxy Book3 Ultra (NP960XFH-XA3US), Замовлення №241030

Ціна в магазині середня, але гарантія якості і рівень обслуговування того вартий. Я купую тут не вперше, тому точно знаю про що кажу. Дякую магазинові за рівень, який ви тримаєте!
Евгений Шева рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Epson EcoTank L3251 c WiFi (C11CJ67413), Замовлення №14932

Покупка сделана, всем доволен
maria_19 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Rode Wireless GO II, Замовлення №14895

Заказывала Rode Wireless GO II, лучшая цена которую смогла найти. Пришло все на след день, целое, новое, с документами.
Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №241065

Магазин однозначно рекомендую, бо не багато де зараз можна взяти техніку достойної якості. Вирішила поекспериментувати, та купити Samsung Galaxy S24 Ultra 1, але не була впевнена що він мені сподобається. Щоб не витрачати час, взяла онлайн, повний комлект та стан просто пушка. Все працює, якість музики клас. Він мені все-таки зайшов.