Инна Бородина рекомендує цей магазин

Дякую за швидке відправлення ,рекомендую ‚
dvs рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: MOSER MAX45, Замовлення №196212190

При звонке в магазин менеджер подтвердил наличие на складе нужного триммера, после оплаты на следующий день посылку отправили. Упаковано аккуратно и надёжно.
remete рекомендує цей магазин
28 серпня 2021

Купив: Професійний фен з іонізацією Coifin Korto Ionic A2R black (2200-2400W), Замовлення №163636398

Зателефонував для уточнення наявності товарів. Наступного дня відправили. При отриманні перевірив справність. Рекомендую до співпраці!
Serhii Koval рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Електробритва чоловіча Moser MOBILE SHAVER (3615-0051), Замовлення №144906893

Хороший магазин, відправили в день замовлення, наступного дня забрав добре запакований товар, товар новий та відповідав очікуванням. Рекомендую цей магазин!!!
Антон рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Купив: Електробритва чоловіча Moser MOBILE SHAVER (3615-0051)

asd рекомендує цей магазин
23 квітня 2020

Купив: двое ножниц

Helen89 рекомендує цей магазин
13 липня 2018

Купив: Утюжок для волос профессиональный GAMA (ГАМА) Elegance (P21.ELEGANCE) Подробнее: https://vax.com.ua/

20 червня 2017

Купив: Плойка для волосся BaByliss PRO BAB2273TTE, Замовлення №33107025

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

scorpalex рекомендує цей магазин
28 жовтня 2015

Купив: Babyliss BAB2280TTE Плойка конусная 13-25мм, Замовлення №10901601

Чудовий і відповідальний продавець, в понеділок ввечері зробив замовлення (треба було терміново, умова відправка у вівторок), у вівторок в 9,30 дзвінок, є в наявності і може сьогодні відправити, в середу отримав на новій пошті, 29 буду вітати дружину.
Ant1pka рекомендує цей магазин
26 грудня 2014

Купив: Машинка для стрижки Moser 1400-0457 Edition Black, Замовлення №отсутствует

Минимальная стоимость товара. Адекватные ребята, которые быстро реагируют и подстраиваются под клиента. Магазином доволен.