Vladimir Tayakin не рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Хотів купити: Розетка із заземленням (євророзетка) Lezard Mira (701-0303-122B)

Anton Doroshenko не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Хотів купити: Зарядна станція ПромАвтоматика Винница BanderaPower 180 BP180 180000 mAh

Обіцяли відправити за місяць, і це після повної передплати. По факту вже 42 пройшло досі нічого не відправили.
Ціна на hotline.ua та на сайті компанії відрізняється на 35% дорожче
28 листопада 2023 Відповісти
Андрій Залізко не рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Хотів купити: Лампа світлодіодна

Замовив в даному магазині три позиції товару, лампи світлодіодні, та два види клемників. На наступний день прийшла смс "Клема E.Next,Клемник E.Next ,Лампа світлодіодна -нема в наявності" Хоча на сайті магазину і на хотлайні є. Отже висновок: не рекомендую купувати в даному магазині!
Dmitry Pustovarov не рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Хотів купити: Акумулятор АСКО-УКРЕМ AAA 1100mAh NiMh, Замовлення №25350

На сайті пишуть, що в наявності. Після замовлення на другий день написали на пошту, що нема. І навіть після цього, на сайті пишуть, що в наявності.
Роман Нурметов не рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Хотів купити: Makita DF001DW, Замовлення №24519

Зробив замовлення, але доблесний менеджер відповів на електронну пошту відповів що в наявності немає і невідомо коли буде. Два дні потому після замовлення. Попри те що на сайті і надалі висить позначка "в наявності". Не дуже надійний магазин, нажаль
Андрей Бублиенко рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Покупка электрики

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Покупал для новой квартиры всю электрику, доставку оформили на удобную для меня дату, запас был в неделю, по этому никаких проблем не возникло с наличием товара, и самой доставкой. Цены актуальные. Заметно что менеджер знает ассортимент магазина, и действительно нормально может проконсультировать, что сейчас крайне редкость
unclesam- рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Реле напруги 40A, DIN, РНм-1-40 Промавтоматика

Советую этот магазин .Покупал у них несколько раз, когда делал ремонт в квартире. Отзывчивые и порядочные менеджеры! Без всяких вопросов приняли назад диэл. перчатки (не понадобились). Даже, через ТРИ года после покупки, РЕЛЕ НАПРЯЖЕНИЯ на DIN-рейку заменили после поломки на новое по гарантии! Также, в магазине нормальные цены, акции, большой ассортимент товаров. Спасибо сотрудникам магазина.
Артур Коряк не рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Хотів купити: Электросчетчик Nik 2100 AP2T.1000.C.11 (5-60)А 220В, Замовлення №000118530

Сподобалося: оформлення замовлення

На сайті вказано про наявність товару. Після оформлення замовлення виявилось, що товар відсутній.
kolio не рекомендує цей магазин
19 липня 2021

Хотів купити: Реле часу (таймер) Horoz Electric TIMER-2 (108-002-0001)

На хотлайне 268 грн. На сайте 277 грн.
Олег не рекомендує цей магазин
18 січня 2021

Хотів купити: Пресс-клещи HSС8 6-6 АскоУкрем, Замовлення №18879

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Делал заказ. Перезвонил для подтверждения. Обещали отправить. В обещанный день получения, товара нет. Звонил еще. Опять обещают. Спустя несколько дней нет ни товара ни перезвона.