Oksana Musiitchuk рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Повербанк Xtorm FS402 PowerBank 20000 mAh, 20W Fast Charge, Grey, Замовлення №790195769

Замовлення відправили в той самий день, за що дуже вдячна. Менеджерка дуже ввічлива та приємна, допомогла змінити дані в замовленні. Продавця рекомендую!
Дякуємо за покупку!
Alex Kurilov рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ Extralink AGM 12V 7,2Ah (EX.6327), Замовлення №264851070

Замовив у цьому магазині акумулятори 12 вольт 7 ампер-годин і оплатив їх через сайт. Через годину мені зателефонував дуже ввічливий менеджер і повідомив, що товар сьогодні відправлять. Якість самого акумулятора виявилася дуже хорошою, характеристики відповідають заявленим. Раджу цей інтернет-магазин для покупок, сервіс на високому рівні.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за те, що поділились своїм користувацьким досвідом!
Андрій рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD), Замовлення №263455490

Відмінно! Зв'язалися оперативно, відповіли на всі питання. Відправили замовлення того ж дня. Замовлення отримано, роботою магазину залишився задоволений. Рекомендую. Сам звертатимуся ще.
Arsen Sheremeta рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Антенна Wi-Fi Mikrotik mANT 15s (MTAS-5G-15D120), Замовлення №264491305

Купую вже не вперше. Завжди якісне та швидке обслуговування. Рекомендую продавця!
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!
Эдуард Мирошниченко рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik wAP LTE kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE), Замовлення №264608503

Дякую менеджерам за консультацию и підбір обладнання. Швидко відправили і ціна дешевше ніж у інших компаніях! +++
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо вам за покупку та за відгук!
SvetaPutna рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Комплект радіаторів 3 шт. для мікрокомп\'ютера Raspberry Pi (RA254), Замовлення №789355158

Менеджер була дуже вічливою та компетентною. Все розповіла - про умови оплати, доставку, а також про діючи акції. Замовлення опрацювали та відправили в той же день!
killerontheroad4800 рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: одноплатний комп'ютер Raspberry Pi 4 Model B 4GB RPI4-MODBP-4GB, Замовлення №263544624

Дякуємо за покупку!
P4oL__ P4oL__ рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: PoE-инжектор MikroTik Gigabit PoE injector (RBGPOE), Замовлення №263749355

Зробив в вечері замовлення на PoE-инжектор MikroTik Gigabit PoE injector (RBGPOE)! Наступного дня перетелефонували щоб підтвердити замовлення, і того ж дня відправили! Рекомендую магазин! Все сподобалось!
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо, що поділились з іншими досвідом покупки в нашому інтернет-магазині!
Сергій Дз рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX (RB750Gr3), Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), Замовлення №S30735

Найкращий відгук про магазин: від замовлення до отримання пройшло менше доби. Все чітко, швидко і з класним клієнтським сервісом. Окремо відзначу суперові ціни і асортимент. Дякую!
Олександр рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Точка доступу MikroTik wAP LTE kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE), Замовлення №263504030

Вже не перший раз замовляю в цьому магазині. Подобається вічливий менеджмент, наявність товару, ціна та швидкість відправки. Менеджери завжди допоможуть, якщо щось не зрозуміло чи ви вагаєтесь з вибором.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку та за відгук! Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині