Александр Николаевич рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 8/128GB Onyx Black (SM-S921BZKD), Замовлення №1

Купив у цьому магазині Samsung s24 i Samsung A25. Усе пройшло без проблем. Доставка вчасно. Перевірили оба телефона перед відправкою. У коробці з посилкою знайшов чек і гарантію. Користуюсь телефонами вже 2 тижні, все добре, нема ні яких нарікань. Усім рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за приємний відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
CutieBlast рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон realme C67 8/256GB Sunny Oasis, Замовлення №відсутній

Дуже вдячний магазину, що віднеслися з розумінням і повернули сплачені гроші за товар. Доступні ціни і привітний персонал, телефон теж був у відмінному стані, новий, запакований, але просто не сподобався вигляд оболонки і, як на мене, надто спрощений інтерфейс. Загалом магазин класний, буду рекомендувати)
Alexs Alexss рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Midnight Blue (PB0W0006), Замовлення №272255207

Все чудово.
volodya484 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola G14 8/256GB Steel Grey (PAYF0039) , Замовлення №7534

Чудове обслуговування, поки що все влаштовує. Думаю і надалі звертатись в цей магазин.
Outlaw рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Graphite (SM-S711BZAG), Замовлення №5467

Не перший раз купую в цьому магазині. Персонал уважний і чемний. Завжди пояснять/порадять якщо щось незрозуміло.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Stelsius рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 січня 2024

Купив: Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256Gb Orange LTE Global version, Замовлення №4294515

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Раді що змогли вирішити проблему в найкоротші строки. Дякуємо за розуміння і терпіння. Ми не ідеальні, але прагнемо цього! Будемо й надалі покращувати наш сервіс. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Сергій рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Amazfit Pop 3S Silver, Замовлення №274312367

Швидко зв'язалися. Швидко відправили. Менеджер підказала як мені зручніше провести оплату. Часи були в наявності, ціна відповідає заявленій. Упаковка ціла в запечатаному стані. Часи працюють. Дуже задоволений. Рекомендую цей магазин.
barbozza рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange, Замовлення №20400371494734

Швидка доставка. Перший раз прийшло без замовленої SD-карти, без проблем прийняли відмову та прислали заміну за 2 дні.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Раді що змогли вирішити проблему в найкоротші строки. Дякуємо за розуміння і терпіння. Будемо й надалі покращувати наш сервіс. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Deadly рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA), Замовлення №273310928

sterlos рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU), Замовлення №273306248