ED_it не рекомендує цей магазин
15 квітня 2022

Купив: Gorenje RI5182A1, Замовлення №221-2021

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

после предоплаты 15%, холодильникПохоже на мошенничество. Сейчас с мессенжеров удалились, при звонке - сброс.
Чарли Шин рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: LG F4WN207N3E, Замовлення №87936

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Купил стиральную машинку с доставкой на дом. Внес предоплату. Но единственное пришлось подождать. В среднем доставка 15 дней тут уже по ситуации смотрите сами. Если у вас есть время , берите смело.
Avalones не рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Міксер Gorenje M450WS, Замовлення №87886

reworld2009 не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Whirlpool WHC18T311, Замовлення №87906

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал холодильник, на сайте написано что он в наличии, перезвонили сказали что в наличии уже давно его нет и холодильник только под заказ и ждать его 70 дней.
Відповідь представника «СтарТехно»
Доброго дня! Дійсно, даний холодильник під замовлення, термін доставки 5-7 днів, що і вказано на сайті. З урахуванням святкого періду терміни збільшилися до 7-10 днів. Мабуть, Ви не кректно почули інформацію. Звертайтеся, будемо раді доставити для Вас холодильник )
Aleksandra Lash-artist не рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Хотів купити: Телевізор LG 65NANO80, Замовлення №87630

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Выставляют самую низкую цену, что бы перешли к ним на сайт, а по факту перезванивают после оформления заказа через день и говорят что его нет, и не будет. Зачем тогда выставлять на площадку? Хорошо еще что при оформлении выбрала оплату после получения заказа
Cholovik рекомендує цей магазин
14 лютого 2018

Купив: Телевізор SAMSUNG UE40MU6172U

Відповідь представника «СтарТехно»
Дякуємо за вибір нашого магазину та зроблену у ньому покупку, приємного користування телевізором, будемо і надалі підтримувати високий рівень обслуговування наших клієнтів та забезпечення їх потреб як в товарах так і в ціновій політиці. Гарного дня.
7 листопада 2017

Купив: Паропылесос Karcher SV 7, Замовлення №39106807

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «СтарТехно»
За 3 дні ми Вам не обіцяли нічого відправити, так як це нереально,відправка товару у нас до 10 днів, якщо немає в наявності. Виникли затримки на кордоні і ми не вклались в терміни оголошені Вам при замовлення даного товару. Кошти повернули на слідуючий день після розмови з Вами.
3 листопада 2017

Купив: Samsung RS51K57HO2C, Замовлення №2765

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Відповідь представника «СтарТехно»
Доброго дня! Приносимо вибачення за затримку у відправленні Вашого замовлення, сталась затримка у доставці з великогабаритними товарами. Номер декларації для відстеження доставки вантажу відправлений Вам за допомогою смс повідомлення.
Gordaya92 не рекомендує цей магазин
7 липня 2017

Хотів купити: Духовка электрическая Samsung BQ1VD6T131

Цена и наличие товара на сайте не актуальны, хотя написано, что товар в ниличии. Раздражает, что ребята просто демпингуют цены на хотлайне и попусту тратят время потенциальных покупателей.
15 березня 2017

Купив: Пылесос Thomas MultiClean X10 Parquet, Замовлення №2292

Спасибо магазину, помощника получили в оговоренные сроки. Заказали 28 февраля,у нас на почте он был 13 марта. Цена была приятной,поэтому подождать свою посылку не вызывало трудностей. Попросили предоплату 5%,сначала мы так и скинули,а когда товар уже был на магазине перевели остальную сумму,решили по предоплате, чтобы НП не платить за наложенный платеж,хотя менеджер предлагал наложенным,чтобы покупатель меньше нервничал)
Відповідь представника «СтарТехно»
Щиро дякуємо за Ваш відгук та думку про роботу нашого інтернет-магазину. Будемо раді виконати для Вас нові замовлення:-)