Олекса Миколайович рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Циліндр замка Apecs Premier QM-90-G, Замовлення №33949497

Антон Лысенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 квітня 2024

Хотів купити: BuroMax Кнопки-цвяшки кольорові 25 шт. BM 5153

За три дня так и не смогли отправить заказ. При этом обещанные сроки отгрузки были в тот же день Номер заказа: 34097487. Вопрос с магазином решили. Заказ отправлен
Відповідь представника «Епіцентр»
Добрий день! В продовження нашої розмови, ще раз щиро перепрошуємо за доставлені незручності. Через повітряну тривогу, на жаль, відбулась затримка у відвантаженні Вашого замовлення. Як вибачення Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Сподіваємося, що Ви зможете змінити свою думку про наш магазин. Дякуємо за Ваш відгук, і ми будемо раді продовженню співпраці з Вами.
ОiB рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Реле напруги Volt Control РН-125Т, Замовлення №34142651

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Вдячні Вам за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишились приємні враження від нашої співпраці. Будемо раді новим замовленням!
4521 рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Картридж, Замовлення №29022442759

Купую не вперше, якість обслуговування прекрасне, скоро відправили куплені товари
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок та за виділений час для написання відгуку! Ми раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування і будемо сподіватися на подальшу співпрацю!
Павел Бедаковский не рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Хотів купити: royal canin maine coon adult

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Перепрошуємо за доставлені незручності! Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли детально розглянути Ваше звернення та надати Вам відповідь.
34008549, 34008585, 34008619
18 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр»
Шановний покупець! В продовження телефонної розмови вкотре щиро перепрошуємо за ситуацію, що відбулася! Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даного випадку та вжито заходів, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Як урегулювання даного питання, зі сторони магазину Вам було запропоновано індивідуальну пропозицію, якою Ви зможете скористатись при здійсненні наступної покупки. Сподіваємось, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс, та скористаєтесь запропонованою індивідуальною пропозицією на наступне замовлення. Дякуємо за відгук.
18 квітня 2024 Відповісти
cfeffcc рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №3281156

Дуже задоволений даним магазином.
Voloshka рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Арматура, Замовлення №33400483

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Ваш позитивний відгук - найкраща нагорода для нас! Ми робимо все можливе, щоб Ви отримували задоволення від нашої співпраці. З нетерпінням очікуємо Ваших нових замовлень!
Isolar рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Циліндр замка Арико ЗН-2, Замовлення №32811537

Товар соответствует описанию, сразу оказался в наличии, забрали в день заказа. От посещения магазина остались только приятные впечатления, всё прошло быстро и вежливо!
Татьяна2159 не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Privet ІНСЕКТОСТОП КРАПЛІ, Замовлення №29021293901

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Я купалась на акцію, де цей товар пропонували зі знижкою 80%! У підсумку ціна була вказана не за упаковку 6 шт., а за одну ампулу! На інших сайтах без знижки ціна дешевше! Будьте обережні з цим магазином! Заказ через інтернет магазин
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Як вибачення Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Сподіваємося, що Ви зможете змінити свою думку про наш магазин. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Ilona Polivtseva рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Набір для творчості Make it Real Міні гончарна майстерня MR1465 14:23, Замовлення №32163393

Класний набір , дитині дуже сподобався! Окремо дякую магазину за швидку доставку та якісний товар)))
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування, будемо сподіватися на подальшу співпрацю!