Serhii рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Наповнювач для котячого туалету AnimAll Green Hill 10,5 л 39868, Замовлення №5539\0403335

Прийшло повідомлення з hotline про зниження ціни на Animall 10,5 л в магазині PetChoice, я замовив.був вибір оплати : через приват, на карту Моно або картою Visa чи MasterCard онлайн.після оплати подзвонила менеджер з магазини уточнила правильність вказаних даних доставки.Приходило смс про оплату і про відправлення товару, на наступний день отримав замовлення на новій пошті.
Дмитро рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Клуб 4 Лапы для собак средних пород, 14 кг, Замовлення №0720342m

Всё прошло отлично, быстро позвонили согласовали заказ, оплату производил на карту. В то время как многие магазины отказываются, отправили в Донецкую область. Рекомендую!
Дина Менчинськая рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Корм, Замовлення №0715282m

Дуже хороший магазин! Ціни помірні, консультанти телефонують, уточнюють інформацію! Консультанти ввічливі, швидко відправляють товар! Товари хорошої якості! Наші улюбленці задоволені! Дякую магазину і команді за працю!!
18 липня 2022 Відповісти
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: вологий корм Клуб 4 лапи Premium для взрослых кошек с кроликом в желе 100 г (4820083908903)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Заказ хоть и небольшой делали, но дали скидку, перезвонили сразу, отправили за два дня.
Константин Таточенко рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: Brit Premium Cat Sterilised, 8 кг (1 шт.), Замовлення №0708235

Понравился этот магазин. Доступные цены и интересная программа лояльности. Много товаров для кошек, есть из чего выбрать. Доставка происходит быстро, и часто она даже бесплатная.
аргадаш не рекомендує цей магазин
7 липня 2021

Хотів купити: Сухий корм Dog Chow Adult Large Breed Turkey 14 кг (7613034487926), Замовлення №0707190

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Сделал заказ на корма, на сайте указана цена с бесплатной доставкой от 500 грн, перезвонила менеджер и сказала что доставка бесплатная от 1000 грн. От заказа я отказался принципиально
Відповідь представника «PetChoice»
Добрый день! Условия доставки указаны на нашей странице Доставка и оплата, а также кратко дублируются на странице товара. Напомним, некоторые товары доставляются за счет получателя при отправке Новая Почта. Это также указано на сайте. Хорошего дня!
Петров Антон рекомендує цей магазин
25 березня 2021

Купив: сухий корм Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie 4 кг (4008040)

долго искал в магазинах, а нашел тут )) был в наличии, цена хорошая, отправили вовремя. Спасибо
Антон, спасибо за Ваш отзыв
Светлана Коринецкая рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: сухий корм Josera NatureCat 10 кг (4032254743804), Замовлення №1006142m

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Неоднократно выбираем именно этот магазин для существенных покупок, цены очень демократичные, а сервис и доставка - на высоте. Как владельцу целого кошачьего царства - мне крайне удобна дисконтная программа и отличный ассортимент находить в одном магазине с доставкой под дверь. Сроки годности тоже в полном порядке всегда. Так что рекомендую всем, хвостики довольны
uniart08 uniart08 рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Jozera, Замовлення №0111228m

Дуже задоволена, що в нашому сісти є такий зручний магазин. Ціную безкоштовну і швидку доставку, акції і приємні бонуси. Бажаю процвітання і рекомендую!
Оля Петрусь рекомендує цей магазин
23 листопада 2020

Купив: Royal Canin kitten, Замовлення №1123228m

Мой любимый интерне магазин зоотоваров!Покупаю здесь корм RoyalCanin. Очень нравится ассортимент, бонусная система и скидки. Отправка товара в тот же день, бесплатная доставка при покупке на 1000 грн.что не может не радовать! Спасибо большое за оперативность и качественный товар!
Ольга, спасибо за Ваш отзыв и доверие к команде PetChoice