Iren Kozak рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон, Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Midnight Blue (PB0W0006), Замовлення №91621

Обслуговування супер,товар також.Все чітко класно і вчасно.Рекомендую.
Igor Martyniuk рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW23), Замовлення №623111

Мені все сподобалось, нарікань ніяких. Попросили 5к грн передоплати за товар вартістю 100к+ грн - але так сьогодні багато магазинів роблять, я вже звик. Гравіювання на клаві зробили у подарунок, це приємно) В мене претензій немає, тож магазин можу рекомендувати!
Maksus She рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: APPLE AIRPODS PRO 2ND GENERATION WITH MAGSAFE CHARGING CASE USB?C (MTJV3), Замовлення №624086

Добрий день! Користуйтесь послугами Sota дуже давно. Магазин зарекомендував себе з позитивної сторони. Але при придбанні AirPods 2 pro залишився дуже неприємний осадочек - при уточненні замовлення менеджер намагався «впарити» навушники з відкритої коробки. З початку хотів відмовитися від замовлення, але виходячи з попереднього досвіду моїх покупок, вирішив не відмовлятися і перевірити на якому рівні буде товар. Дуже прикро булоб, як що Sota, яка була клієнтоорієнтованою, піде по іншому путі.
Правакиця рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Sage, Замовлення №624090

Замовила тут телефон, повністю задоволена сервісом (продавці дуже ввічливі, відповіли на всі мої запитання), низькою ціною та швидкістю доставки. Після замовлення до мене передзвонили та уточнили дані, відправили наступного дня.Телефон новий, у фірмовій коробці, не з вітрини. Рекомендую цей магазин!
volodya484 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Motorola G14 8/256GB Sky Blue (PAYF0040) UA, Замовлення №#623142

Купив смартфон Motorola G14 8/256GB Sky Blue (PAYF0040) UA замовлення #623142 покупкою задоволений.
Roman Kobyliakov рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №623453

Покупка пройшла чудово. Зробив замовлення в неділю. Протягом найближчого часу передзвонили, сказали, що замовлення уже в точці видачі. Оплата краще готівкою, бо карткою знімає відсотки.
Іван Бруяка рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Green, Замовлення №621259

Не перший рік купую товари в цьому магазині як завжди радують ціни та актуальність інформації на сайті та від менеджерів.
Svlana sv рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: COBRA MO-101 ORANGE UA, Замовлення №004335

Покупаю уже много лет и себе, и своей семье. Все знакомые тоже поклонники этого магазина. Спасибо , ребята. Как всегда всё супер. Привезли быстро, обслуживание на высоте. Очень приятно. Удачи и процветания. Рекомендую всем.
Маргарита рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Монітор MSI G2712V UA, Замовлення №#620981

Дякую магазину, все супер! Із товаром проблем не виникло, швидко оформила замовлення, внесла передоплату 500 грн., доставили до точки самовивозу. Консультант разом зі мною допоміг його розпакувати, спокійно перевірили монітор, сплатила та задоволена користуюсь.
Ross the Boss рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Xiaomi планшет та смартфон, Замовлення №620744