Сергей Литвин не рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Холодильник samsung

Интернет магазин без юр адреса. Купив у них товар, ничего не добиться если что произойдет. Как и в моем случае : Купил холодильник, который сразу не корректно работает. Начал звонить им и писать, все начали меня футболить. После добился что прейдет их мастер и посмотрит. Мастер пришел и подтвердил брак. Потом они начали говорить за заводскую пленку в которой был холодильник, которую я сразу выбросил. По гарантии забирать товар не хотят и придумают 100 причин. Не советую связываться.
Roman0015 рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Sony PlayStation 5 White 825Gb, Замовлення №02272

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Неодноразово замовляю на даному сайті товар , задоволений їхнім сервісом і оперативністю
Ksenia Dulka-Herchakivska рекомендує цей магазин
9 липня 2022

Купив: RB38T600ESA, Замовлення №02033

Доброго дня! Ми з чоловіком шукали економний холодильник,саме тут ми його знайшли,задоволені послугами магазину і самого товару) Рекомендую цей магазин!!!!
ZTS рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Era c bl/a/72, Замовлення №02220

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Магазином задоволений. Рекомендую
Oleksandr Sasha не рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Samsung rb38t603ww

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «ETEKA»
Добрий день! Холодильник при доставці був у заводскій упаковці. Вам його доставили в квартиру і розпакували для огляду. Ми описали Ваш випадок поставщику, нам відмовили у повернені у звязку з механічним пошкодженням.
Добрий день! А хто має відповідати за неякісний товар? Не можете вірішити це питання - дайте мені контакт постачальника. Тим паче я не просив повернути холодильник, а просив тільки замінити ящички...
7 липня 2022 Відповісти
Vitalii Aleksandrov рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

Замовив у ETEKA. Оператор зв'язався зі мною, ввічливо відповів на усі запитання, ціна відповідала заявленій на сайті. Замовлення забрав самовивозом, усе супер. Щиро дякую ETEKA за чудовий сервіс!
Відповідь представника «ETEKA»
Віталій дуже вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку! З Повагою, ETEKA!
Представник магазину «ETEKA»
Віталій дуже вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку! З Повагою, ETEKA!
1 липня 2022 Відповісти
Morda Wolosataya рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: xbox series x

купляв перший раз без предоплати дуже адекватний сервіс домовився що коли привезуть можна буде перевірити на працездатність курєр зайшов почикав все підключив все працює пізніше замовив ще один иксбокс брату ціна нижче ніж будь де а дивлячись на те що зара кожен день тільки ростуть ціни і дифіцит техніки не за горами, дякую курєру за терпіння
Відповідь представника «ETEKA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Ми раді старатись для Вас!
IraG рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Indesit BTWL 50300 пральна машинка, Замовлення №1740

Дуже задоволена послугами інтернет магазину ETEKA та роботою менеджера. Замовила пральну машинку, привезли вчасно, занесли, гарний сервіс. Всім задоволена, рекомендую цей інтернет ETEKA магазин. Дякую
Відповідь представника «ETEKA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Ми раді старатись для Вас!
Катя Процько рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Waj2406apl, Замовлення №01727

Придбала на даному сайті пральну машину) Дуже дякую за оперативність і в консультації по породукції! Від тепер буду замовляти товар тільки у Вас! І звісно буду рекомендувати своїм друзям і бльським
Відповідь представника «ETEKA»
Доброго дня! Ми вдячні Вам за приємний відгук. Будемо раді бачити Вас як постійного клієнта!
Taras Filatov рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: PlayStation 5

Заказ получил в оговоренные сроки, доставка и оплата без проблем. Рекомендую данный магазин.