Andriy Melnyk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2018

Купив: Монітор AOC G2460PF, Замовлення №-

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказав товар у цьому магазині перезвонили швидко, сказали зробити предоплату 300 гривень я зробив і чекав 3 дні на відповідь про статус заказа, зараз телефоную трубку не беруть і на повідомлення не відповідають!
Відповідь представника «3-7»
Вибачте, ще раз за непорозуміння. Товар відправили із затримкою, але зробили знижку. Дякуємо за оцінку. Нам важлива ваша думка, будемо старатися працювати краще:) Всього найкращого вам! Щасливого Нового Року та веселих свят Вам. З повагою команда 3-7.com.ua.
RADZI рекомендує цей магазин
2 вересня 2018

Купив: Набір для манікюру і педикюру Beurer MP 62, Замовлення №57904045

Ціна - одна з найнижчих на Hotline, доставка товару відбулась вчасно, для запобігання надлишкових витрат по зворотній доставці є можливість попередньої оплати. Рекомендую цей магазин- надійно, зручно і вчасно. Дякую.
ZmeyDoc рекомендує цей магазин
17 грудня 2017

Купив: Видеокарта Sapphire Radeon RX 570 8GD5 NITRO+

Придбав тут відеокарту. Була в наявності. Відправили того ж дня. Привітний персонал. Покупкою задоволений
Відповідь представника «3-7»
Щиро дякуємо за те, що обрали нашу компанію. Працювати з Вами було приємно та легко. Щасливого Нового Року та веселих свят Вам. З повагою команда 3-7.com.ua.
30 червня 2017

Купив: ASUS Radeon RX 580 Dual OC 4GB, Замовлення №32233989

Почти месяц назад успел приобрести у этих ребят RX 580 по адекватной цене в 7920грн. Заказ прошел без проблем, доставили в обещанные сроки. В общем рекомендую к сотрудничеству!)))
Відповідь представника «3-7»
Щиро дякуємо за оцінку нашої компанії. Приємно було працювати з Вами. Будемо раді знову Вам допомогти.