Ing Unterberger рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: ЕЛЕКС АМПЕР У 9-1/32 v2.1, Замовлення №od-14449

Дуже вдячний за швидкість та якість обслуговування. Окремо хочеться відзначити індивідуальний підхід до клієнтів, отримання технічної консультації від продавця. Видно, що продавець розбирається в номенклатурі і технічних особливостях техніки, що продається. Приємне відчуття від покупки та обслуговування. Однозначно рекомендую магазин.
Представник магазину «ТЕХНОФОКС»
Добрий день! Дякуємо за замовлення і відгук
9 березня 2024 Відповісти
Денис Сліпенко рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Стабілізатор напруги LogicPower LP-W-1750RD (10348), Замовлення №5199

Купив стабілізатор напруги LP-1750RD. На наступний день після оформлення я вже забрав товар на почті. Дякую за гарний севіс і приємні ціни.
Добрий день! Дякуємо за замовлення і відгук
Олексій Головацький не рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: ДБЖ LogicPower LPM-825VA, Замовлення №550656

Відповідь представника «ТЕХНОФОКС»
Добрий день! Так, перший раз була проблема з ДБЖ (акумулятор не тримав), ми замінили Вам товар без питань (хоча прошло 3-и тижні і до цього у Вас проблем не було). Перед відправкою нового ДБЖ дійсно протестували при навантаженні 400 Вт. і все працювало без проблем, а у вас чомусь він вимикався. Постійно замінювати Вам товар, щоб підібрати правильну потужність ми не можемо, тому і запропонували вам підключити якийсь прилад в якому ви точно впевнені в потужності і протестувати саме ДБЖ, але ви цього так і не зробили. І скоріш за все проблема саме в тому, що заявлена потужність вашого ПК більша ніж ви нас запевняли (подивились в інтернеті характеристики до таких відеокарт (4070) і там чітко написано, що для такої відеокарти блок живлення має бути не менше 750 Вт). І скоріш за все в першому ДБЖ акумулятор вийшов з ладу по вашій вині (постійне перевантаження).Тому ми не вважаємо, що проблема з нашого боку. І всі свої обов’язки ми виконали в повному обсязі! І рекомендуємо вам перед тим як щось купувати, озвучувати консультантам реальні характеристики, а не припущені вами!
Mala рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: БДЖ Logicpower LPM-PSW-1500VA 1050W 12V (3406), Замовлення №59001014481882

Один из лучших магазинов, с которыми приходилось сталкиваться. Брал на работу небольшой УПС. Связались в тот же день и отправили. Затем было решено купить домой более мощный бесперебойник. Продавец посоветовал достойный девайс, к тому же с небольшой скидкой(что очень приятно в наше время) :) Спасибо, буду однозначно обращаться ещё и рекомендовать знакомым.
Artem Ladan рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Бензиновий генератор VULKAN SC4000E-II, Замовлення №2428

Замовив генератор, все як завжди якісно і головне в зазначений термін!! Дякую Юрі за консультацію і вічливість!)замовляю невперше і вкотре задоволений всім;)
Дмитро рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 9-1/40 v2.1, Замовлення №n/a

Замовив стабілізатор у четвер після обіду. Швидко перетелефонували та підтвердили наявність. Доставили настпного дня.
Юра Суржко рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 12-1/63 v2.1, Замовлення №2346

Все чотко! Швидко і по ділу. Як і має бути. Хлопцям подяка!
Владимир Владимир рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Купив: Стабілізатор напруги та акамуляторні батареі

Хочу оставить положительный отзыв о работе данного магазина. В телефонном разговоре менеджер грамотно проконсультировал, ответил на заданные вопросы, помог подобрать бесперебойники и аккумуляторные батареи. Сам менеджер произвел впечатление доброжелательного и компетентного человека. Доставка заказанного оборудования была осуществлена в оговоренные сроки.
Відповідь представника «ТЕХНОФОКС»
Добрый вечер! Спасибо за заказ и отзыв)
Наташа Соболевськая рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: стабилизатор,,Voltok,,8000,модиф like

Заказывали по совету менеджера. Все понятно ,терпеливо,профессионально объяснил,подобрал,посоветовал после получения как грамотно обслуживать прибор.Мы остались очень довольны сервисом и ценой.
Ирина Силивко рекомендує цей магазин
12 листопада 2020

Купив: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 9-1-25 v2.0

Проконсультировали по выбору стабилизатора. Обработали заявку быстро и качественно. Доставили товар в течении 2х дней. Спасибо за работу