Олексій Кривоніс рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Блоковий конструктор LEGO City Центр міста (60380), Замовлення №3107

Купували дитині. Дуже зручна точка видачі в Києві метро неподалік, і ціна приємна. Раджу даний магазин.
Людмила222 рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Тример універсальний Philips All-in-One Series 5000 MG5940/15, Замовлення №3041

Ціна актуальна,товар був в наявності.Дякую за обслугування
Михайло Степанчук рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band M/L (MR9Y3), Замовлення №3082

Брав на подарунок, чудова ціна та якість обслуговування.
Илларион Прокопчук не рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Хотів купити: Спліт-система Samsung AIRISE MASS AR12BXHCNWKNUA

Зробив замовлення, а мені сказали що товару нема,хоча на сайті він був
Oleh Kornienko не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2020

Купив: Бойлер GORENJE GBF100/UA сухой тэн, Замовлення №124703916

Магазин принял заказ в Ср, 30.09.2020. Договорились о доставке или в Пт после 18:00, или в Сб. По факту в Пт я связался с магазином и они мне сообщили, что товара у них нет. Далее после негативного отзыва, продавец связался в чате и пытался ругаться за этот негативный отзыв. Вообщем магазин не рекомендую никому!!!
Aronax не рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Хотів купити: Водонагреватель Drazice TO-15 IN, Замовлення №124338637

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Сделал закав в субботу, в понедельник перезвонил сам. Не могли найти мой заказ по номеру, что-то у них не работало. Пытали точной моделью бойлера. В итоге продиктовал и мне сказали что его нету в налии.
Olexandr Shevchenko не рекомендує цей магазин
2 вересня 2020

Хотів купити: Бойлер электрический GORENJE OGBS80SM Подробнее: https://sanvip.com.ua/p1047992687-bojler-elektriche

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

SVOJN не рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Хотів купити: Bosch WLL24167UA, Замовлення №118138240

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Светлана Макаренко не рекомендує цей магазин
21 липня 2020

Хотів купити: ATLANT ХМ 6025-100

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

ЦЕНА НЕ СООТВЕТСТВУЕТ ЗАЯВЛЕННОЙ! Как только я сказала, что делаю заказ, менеджер замялся и сказал, что цена другая, но они не успели ее изменить, НО!!! Эта цена у них стоит уже пару недель! Ее никто и не собирался менять! Они так просто заманивают покупателей! НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ!
Відповідь представника «BT house»
Доброго дня, Світлано. Ви праві, ціна дійсно змінилась. Це пов'язано зі зростанням курсу доллара більше ніж на гривню. Про це ви були попереджені нашим менеджером. Як ви розумієте, ми змушені прив’язуватись до курсів валют, і по можливості максимально швидко редагуємо інформацію на сайті. В будь-якому разі, наші менеджери завжди на зв’язку і готові проконсультувати відносно ціни, наявності та інших питань по товару
Андреева Елена не рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Хотів купити: Морозильная камера ATLANT, Морозильна камера ATLANT М 7606-100-N

нет товара; на телефоне менеджер грубит