Геннадий Цегольник не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496452629), Замовлення №766

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Зв?язався з менеджером магазину, уточнив чи є в наявності і про змогу відправки. Менеджер відповів, що товар сьогодні відправимо, в результаті вже два дня пройшло а відправки так і немає. Оплату робив на рахунок фопа, моя помилка, вибрав би наложку, то вже б відмовився від товару, а так чекаю відправки. Не рекомендую цей магазин!
ИГРОВОЙ не рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №1455906111

Olha рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №86626

Перевірили на Хотлайні ціни і наявність товару. Приїхали в магазин, товар був в наявності, ціна відповідає заявленій, гарантія від магазину 2 роки. Консультант відповів на всі питання, були дуже ввічливі, оформили продаж швидко. Чек скинули в СМС, але відобразився він через добу. Чек не фіскальний, просто видаткова накладна.
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та продукцією. Чекаємо вас знову!
Олег Своими руками не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №85672

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Магазин в якому б/у товари продають як нові!!!Коли купуєте любий товар в цьому магазині (краще не купувати) відкривайте товар в магазині і якщо на товарі буде хоть маленька подряпинка повертайте товар і говоріть що цей товар був у використанні.
чи співпадає серійний номер у вас на коробці та на кейсі?
6 грудня 2023 Відповісти
Tarok не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №розписка 6621

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «YABLUKA»
Доброго дня, запрошуємо вас до нашого магазину для вирішення питання!
Дану проблему вирішено, подзвонили з магазину, вибачились за ситуація яка склалась і запропонували забрати новий кейс.
16 жовтня 2023 Відповісти
Dmytro Lytvynenko відповів на коментар Tarok
чи співпадає серійний номер у вас на коробці та на кейсі?
6 грудня 2023 Відповісти
Валерия Шестак рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black (MQ9P3), Замовлення №74983

Александр рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №67931

Бровченко Олександр рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Замовлення №66428

Grem23 рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №66245

Andrey.3a рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3), Замовлення №00000061856

Купував свій айфон в магазині що знаходиться у lavina mall, приємно здивував персонал магазину, дуже якісний сервіс, залишилися дуже приємні враження від цієї покупки.