Екатерина Кудрявцева рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Absolute 2023 Yellow/Nickel (446986-01), Замовлення №378868

Дуже хороший магазин, величезний вибір, ввічливі консультанти, ціни прийнятні
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Андрей не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65S90C

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Отвратительный уровень сервиса и отношение к покупателям! Попросил запечатанный товар, а по факту есть только «распак», так и написали . Дальнейших объяснений почему именно так не последовало, покинули чат. Не рекомендую у них что-либо покупать! Уважаемые покупатели берегите свое время, нервы и деньги и покупайте нужные Вам товары только в проверенных и порядочных магазинах!
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Приносимо свої вибачення, що спілкування з дуже великою кількістю клієнтів в онлайн та в телефонному режимах потребує від нас шаленої швидкості, щоб приділити увагу всім клієнтам із обробкою та наданням актуальної інформації. Визнаємо, що іноді шкутильгає якість спілкування, використовується термінологія звичайна між постачальниками та менеджерами. Дякуємо за ваш відгук, обов'язково беремо це до уваги і намагатимемося покращити якість сервісу обслуговування.
Анна Коутна рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №378869

Обрала товар в інтернеті на сайті магазину. Приїхавши в магазин мені показали та допомогли оглянути, детально розказали про переваги та технічні характеристики. Привітний та кваліфікований персонал. Вибором магазину задоволена, рекомендую.
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Katerina Kazmirchuk не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SBUM, Замовлення №379104

Замовили холодильник, прийшов з пошкодженнями. Доставка сказала що холодильник був вже такий і стояв на складі. При розпаковці і знахідці дефекту , доставка сказала , що ми були повідомленні оператором , що не відбулось . Не раджу купувати у цьому магазині великогабаритну техніку.
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Товар дійсно був з дефектом, про який ми не знали, оскільки про це не було вказано постачальником. Зазвичай такий товар у продажі з уцінкой одразу. Тож менеджер call-центру не повідомив Вам про наявність дефекту через відсутність інформації. За що й приносимо свої вибачення. Але Вам була запропонована знижка на товар. Сподіваємось, що все ж нам вдалось залагодити ситуацію по можливості, і наступного разу ми не підведемо Ваші сподівання. Завжди вам раді у STOREinUA!
Дмитро Толдій рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Silver (MWH52), Замовлення №378877

Чудове обслуговування. Привітний персонал. Проконсультували по товару. А важкі габаритні речі допомагають донести до авто
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
M.A.N не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Телевізор Philips The One 43PUS8518/12

Після оформлення замовлення оператор повідомила, що ціна товару фіксується не гривнях на день замовлення (як повинно бути), а в доларах і буде змінена відповідно до курсу на день отримання товару (звідки береться курс не повідомлено). Ще й на додачу розміщена інформація про гарантію від виробника на hotline.ua та на сайті продавця не відповідає дійсності, гарантія лише від магазину.
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Ціна може зростати тому що всі постачальники, як і ми, прив'язані до курсу валют, і зарезервований товар придбають саме по актуальній ціні в доларі, але з прив'язкою до курсу. Тому у гривні ми не можемо зафіксувати вартість. Приносимо вибачення за спричинені незручності!
Олеся Кривенко рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S7 Max Ultra White (S7MXU02-00), Замовлення №377642

Дуже сподобалось обслуговування консультанта !!! Персонал дуже кваліфікований і привітний. Придбали робот-пилосос з вологим прибиранням. Нам створили всі умови доставки . Дякуємо за гарний сервіс !
Каріна рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №378977

Дмитро Павлюк рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Моноблочна акустична система Marshall Stanmore III Black (1006010), Замовлення №373183

Вражаючий асортимент і висока якість товарів завжди дарують мені можливість знайти все, що я шукаю. Ще однією приємною перевагою є оперативна доставка і чудовий сервіс. Я в захваті від моїх покупок тут!
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Ігор Березний не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №63693

При покупці було заявлено, що є гарантія від магазину 12 місяців, але по факту виявилося, що за цю гарантію потрібно ДОДАТКОВО платити(декілька тисяч), тому беріть це на увагу . Також при замовлені було дано знижку на першу покупку, але при оплаті виявилося, що вона не діє. Вцілому ціна - якість відповідна
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Мабуть, сталося непорозуміння. Гарантія на телефон у нас і від магазину, і від виробника - 12 місяців, і вона є безкоштовною. Також у нас є декілька видів додаткової платної гарантії, яку ми можемо запропонувати при покупці пристрою. Тож просимо Вас надати контактні дані, для того, щоб зв'язатися і вирішити це питання.