Александр рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC003MPB), Замовлення №91213

Все ок. Доставка була швидша ніж повідомляли при замовленні. Рекомендую цей магазин.
Alex рекомендує цей магазин

Купив: Acer Nitro 5 2022 / 15, Замовлення №87651

Grib Trip UA рекомендує цей магазин

Купив: Alienware a610m, Замовлення №90993

Покупал мышь, Alienware 610m, обещали доставить ща 5-10 дней, приехала за 8, цена самая низкая по Украине на эту позицию, мышь приехала в полном комплекте с пломбами, все работает без нареканий, также выслали чек и гарантию на 12 месяцев, остался доволен покупкой, спасибо магазину gamehall.
Artem Ivanov рекомендує цей магазин

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16 2022, Замовлення №91102

Купив ноутбук, залишився дуже задоволений як ноутом, так i сервiсом! Товар прийшов у рамках оговореного сроку!
Svro рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 2022 i7-12700h/rtx3060/16gb/165hz, Замовлення №88015

Dar Makarov рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Lenovo Legion 5-15 / Intel / RTX 3050 Ti / 165 Hz, Замовлення №Замовлення #87359

Покупкою більш ніж задоволений,відправили на протязі тижня. З польською віндою довелось трішки почаклувати,та окрім цього,все чудово????????
Владислав рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Миша Logitech G502 HERO KDA Gaming Mouse USB (910-006097), Замовлення №87487

Замовлення прийшло навiть ранiше, нiж очiкувалось, проблем не було, хорошi консультанти, купляю тут вже другий раз, обидва рази все пройшло добре. Рекомендую!
Олег Кириченко рекомендує цей магазин

Купив: Dell Inspiron G15 5521 SE, Замовлення №87356

Vladislav Reshetnik рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук HP Victus 16-d1004nw (6E2Y8EA), Замовлення №87358

Зконфігурували комп’ютер за моїм бажанням за більш ніж прийнятну ціну. Зробили гравіювання кирилицею. Так, треба почекати днів десять, але це ж буде сучасній пристрій з Європи! Рекомендую цей магазин!
Олег Бижан рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-55 (NH.QFWEP.003), Замовлення №87347

Замовляв версію з 16Gb. Зателефонували майже одразу після замовлення, проконсультували з усіх питань, попередили про термін доставки до двух тижнів, товар був у Києві вже за 10 днів. При замовленні відправляв предоплату, а перед відправкой новою поштою оплатив повну вартість. Додатково замовляв гравірування, виконано якісно. Win11 встала без проблем, ноутбук працює відмінно.