invictus рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 6/128GB Awesome Violet (SM-A546ELVA), Замовлення №20981

Магазином і товаром повністю задоволені, дякую
Богдан Василенко рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Green (SM-S911BZGG), Замовлення №20957

Придбав смартфон Samsung Galaxy S23 8/256 на подарунок. Усе пройшло чудово, жодних нарікань. Можу рекомендувати даний магазин.
Алекс777 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Lime (SM-A546BLGC), Замовлення №543566

Персонал ввічливий та чемний,все було на висоті,професійно!РЕКОМЕНДУЮ!
Алёна Ивашутич рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/512GB Lavender (SM-S916BLIG), Замовлення №20937

Все супер
Аня Мирончук рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №30813

Чудовий магазин з найнижчими цінами . Все оригінальне, все працює Дякую
Галина Кравчук рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: https://ibox.kiev.ua/ua/google_pixel_7_8_256gb_snow/, Замовлення №20593

Замовляла телефон на подарунок. Була доставка кур?єром, все відбулось у чітко визначений час. Техніка працює, нарікань немає. З мінусів: був доступний розрахунок тільки готівкою.
Korax рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Samsung Galaxy Xcover Pro 4/64, Замовлення №20584

Все ок, проблем ніяких не виникло
Sivil рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/64GB Sky Blue, Замовлення №20578

Приємні ціни, миттєвий вихід на зв'язок ,швидка відправка. Рекомендую всім і бажаю процвітання!
alleomen рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13 8/256GB Black, Замовлення №20528

Все добре, сервісом задоволений, можу впевнено рекомендувати магазин.
Vladyslav Holik рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №20554

Все чудово . Швидко зв?язався менеджер. Товар відповідав заявленому .