Олександр-63 рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Silver (MLL73), Замовлення №РН-1139/0001

23 вересня купив тут iPhone 13 Pro Max. Отримав гарну консультацію від працівника магазину, хоча мав самі банальні запитання по строках відправки і т.п. Зі смартфоном мені надіслали всі докумени на нього, включаюси гарантійну книжку.
Евеліна Яценко рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MM9L3), Замовлення №РН-0209/0001

Все добре, магазин мене не підвів.
Илона Зимогляд рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (MKGQ3), Замовлення №РН-2109/0022

Спочатку замовила не той колір, але швидко зорієнтувалася і подзвонила менеджеру. Він пішов мені на зустріч і змінив колір, хоча пакунок вже був готовий до відправки. Дякую вам велике за людяне відношення до покупця і розуміння ситуації.
Djvova рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3) -т:

Супер магазин! Взял тут тринадцатый айфон и чехол за 1 грн, который как раз шел по акции. Настоятельно рекомендую этих ребят!
Відповідь представника «Touch Studio»
Спасибо за покупку! Обращайтесь :)
AliAliona рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Graphite (MLLF3)

Магазин одразу підтвердив , що Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Graphite (MLLF3) є у наявності і ціна на сайті правильна. Замовила. Оформлення пройшло швидко, як і сама доставка. Дякую.
Відповідь представника «Touch Studio»
Дякуємо за замовлення! Звертайтесь до нас!
Busygina Sofa рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Apple iPhone 12 Mini 256GB Green (MGEE3)

Телефон получила в тот же день доставкой. Айфон новый, пломба не сорвана.
Відповідь представника «Touch Studio»
Спасибо за покупку! Будем рады видеть Вас снова :)
sofiyat рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Blue (MLQA3)

Замовила тут смартфон Apple iPhone 13 256GB Blue (MLQA3) з доставкою за адресою. Привезли телефон у точний, оговоренний заздалегідь час, курьєр не запізнився ні на хвилину. Обожнюю чіткість у роботі, пунктуальність та відповідальність людей, особливо, коли це стосується мого часу і моїх грошей. Вельми дякую вам за позитивний досвід покупки. Надалі за новинками тільки до вас!
Відповідь представника «Touch Studio»
Дякуємо за покупку! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів.
Ярослав не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 512GB Starlight (MLQD3)

Відповідь представника «Touch Studio»
Вітаю! Стосовно моментів: 1. Так, це наша вина і укр версія сайту в розробці. На рахунок позиції - відчуття хибні. Ми працюємо в Україні і тут все однозначно. Також, ми спілкуємося українською. 2. Доставка на Виноградар - на сайті вказаний загальний варіант і ми завжди індивідуально опрацьовуємо замовлення, щоб клієнти залишалися задоволеними. 8км швидше за все це варіант за 100 грн, але наразі це обговорюється при зверненні. Залиште свій номер телефону, наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами та вирішить всі питання.
Dashullya12 рекомендує цей магазин
27 квітня 2022

Купив: IPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Space Gray (MHNF3), Замовлення №РН-0424/0001

24 квітня купила в Тouchstudio айпед, підкупила як то кажуть бо була "смачна" ціна. Відправили одразу 24-го числа, отримала я гаджет 26-го у себе на відділенні. Айпед новий, повністю робочий, всі документи присутні.
Nikitamuz рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13 Silver Late 2020 (MGNA3)

Магазин порадовал низкой ценой. Сначала даже подозрительно было, но после общения с менеджером я немного успокоился. Доставку ноутбука сделали на следующий день до обеда. Ноутбук новый, не поврежденный, упаковка целая. что для меня очень важно (подарок маме). Консультироваться с продавцом мне особой нужды не было, потомы что я изначально знала, что именно куплю, так что с этой позиции сказать ничего не могу. В остальном все посто супер.