Mykola Bazelov рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Акустична система Heco Aurora 700 та центральний канал Сenter 30, Замовлення №31655

відповідність ціни, наявність, дуже швидке відвантаження товару, відповідність умов оплати, доброзичливість та порядність працівників, повноцінна консультативна допомога навіть у не робочий час. З часом хочу придбати полочники Heco Aurora 200. Без сумніву буду купувати в цьому магазині.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Микола! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Олег М. рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Чоловічий годинник Citizen Tsuyosa NJ0150-81Z, Замовлення №31597

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олег! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Misha Pigovich рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Сабвуфер активний Yamaha NS-SW100 Black, Домашній кінотеатр Yamaha Kino System 385, Замовлення №31306 / 31200

За допомогою Techzone зібрав повний комплект акустики для домашнього кінотеатру, менеджер також допоміг підібрати необхідні аксессуари (кронштейни/кабелі). Приїхало все швидко і гарно запаковано, ціни порадували.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Антон Kudym рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Чоловічий годинник Seiko 5 SRPD73K1, Замовлення №31511

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

продавець допоміг з годинником
Kaskade рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Чоловічий годинник Casio G-Shock GA-B2100FC-1A, Замовлення №31543

Після замовлення швидко звязалися, уточнили деталі і порадили кращий і при тому акційний товар, який мене цілком влаштовував, організували оперативну доставку. Рекомендую
Віктор Неважливо рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Програвач вінілових платівок Lenco LS-100WD v2, Замовлення №31512

Купили тітонці на юбілей з поради менеджера магазину. Велика дяка хлопцю, підказав шикарно.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Віктор! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Dima Zaika рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Чоловічий годинник Casio GA-2100-1A4ER, Замовлення №31443

Все чітко, швидко, на всі питання відповіли, допомогли обрати саме то що мені потрібно. Рекомендую??
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Дмитро! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Def Tones рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Студійний монітор Adam Audio T5V, Замовлення №31191

Товар доставили в день замовлення. Що дуже сподобалось. Є можливість оплати частинами. Видали чек. Загалом, все добре. Буду замовляти ще. Дякую!
Татьяна Зерницкая рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: casio g-shock ga-2100-1a1er, Замовлення №31111

Купила годинник в подарунок сину, дуже задоволені! Товар відповідає рекламі та опису! Дуже дякую
Влад Шатало рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Програвач вінілових дисків TEAC TN-3B Cherry (TN-3B-A/CH), Замовлення №31034

Купити програвач, на жаль, так і не вийшло, але з причин з мого боку (магазин тут абсолютно ні до чого). Весь цей час отримував підтримку від представника магазину, шукаючи вихід із становища. Коли довелося скасувати замовлення, без зайвих питань повернули кошти вже на наступний день. Однозначно рекомендую магазин, хоч покупку і не вдалося завершити, загляну до них ще
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Владислав! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!